Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиал

Филиал/бөлім Басшының Т.А.Ә бөлімнің байланыс телефондары бөлімнің орналасқар орны филиалдың/бөлімнің жұмыс уақыты
Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиал
1 Директор Есембулов Азамат Хамидулиевич 8/7232/22 28 66 Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
2 Директордың орынбасары Кибке Руслан Александрович 8/7232/56 00 69 Өскемен қ. Белинский көшесі, 37 А Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
3 Директордың орынбасары Симбинов Нурлан Ельтаевич 8/7232/22 28 66 Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
4 Директордың орынбасары Галанин Дмитрий Юрьевич 8/7232/22 28 66 Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
5 Директордың орынбасары Умергалиева Жанат Каукеновна 8/7232/56 04 02 Өскемен қ.,Қазақстан көшесі,159/4 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
6 Директордың орынбасары Тарыбаева Меруерт Талгатовна 8/7232/22 28 66 Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
7 Бас бухгалтер Барлыкова Сауле Курманбековна 8/7232/22 28 66, (внут.207) Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
8 Кадр жұмысы басқармасы Мукышева Манира Сериковна 8/7232/22 28 66 (внут.123) Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
9 Құжаттамалық қамтамасыз ету және талдау басқармасы (Кеңсе) Тхоржевская Ольга Владимировна 8/7232/60 80 56 8/7232/22 28 66 (внут.155) Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
10 Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы Мыктыбаев Куаныш Азимжанович 8/7232/22 28 66 (внут.124) Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
11 Әкімшілік - шаруашылық қызмет басқармасы Казенов Роллан Рахметуллаевич 8/7232/60 60 72 Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
12 Мемлекеттік сатып алу басқармасы Сулейменова Назгуль Марданқызы 8/7232/22 28 66 (внут.145) Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
13 HR және СМЖ дамыту басқармасы Рамазанова Гаухар Жамеловна 8/7232/56 00 69 Өскемен қ. Белинский көшесі, 37 А Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
14 Бухгалтерлік және салықтық есеп басқармасы Тойбазар Данара 8/7232/22 28 66 (внут.115) Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
15 Экономикалық жоспарлау басқармасы Санатова Анар Сансызбаевна 8/7232/22 28 66 (внут.126) Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
16 Ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы Кабигужинов Сергей 8/7232/22 28 66 (внут.146) Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
17 Сапаны бақылау басқармасы Садвакасова Анна Николаевна 8/7232/56 00 69 Өскемен қ. Белинский көшесі, 37 А Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
18 Фронт-офистерді үйлестіру басқармасы Рахимжанов Азамат Айткурманович 8/7232/56 00 69 Өскемен қ. Белинский көшесі, 37 А Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
19 Коммерциялық сервис басқармасы Кабдиева Анар Сарсенбаевна 8/7232/22 28 66 Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
20 Жер кадастры басқармасы Алдашов Ержан Бигулжаевич 8/7232/22 28 66 (внут.125) Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
21 Жерді іздестіру, мониторингілеу және зертханалық зерттеу басқармасы Болжиров Мухтархан Узакович 8/7232/75 22 70 Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
22 Ақпараттық жүйелерді сүймелдеуді жүргізу басқармасы Абаков Раджан Сергеевич 8/7232/22 28 66 (внут.152) Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
23 Техникалық тексеру басқармасы Севидова Елена Алексеевна 8/7232/22 28 66 (внут.154) Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
24 Тіркеу басқармасы Нуржанова Гульфайра Утикеновна 8/7232/60 86 26 Өскемен қ.
К.Сәтпаев даң., 34/2
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
25 Мұрағат және деректерді жүйелеу басқармасы Дуйсенова Фатима Кушкумбаевна 8/7232/60 86 26 Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
26 Істердің электрондық макеттерін бақылау мен заңды және жеке тұлғалармен жұмыс басқармасы Бодрая Елена Петровна 8/7232/56 04 04 Өскемен қ., Қазақстан көшесі,159/4 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
27 Әлеуметтік төлемдерді мониторингілеу басқармасы Агибаева Айжан Толевгалийкызы 8/7232/56 04 00 8/7232/56 04 20 Өскемен қ., Қазақстан көшесі,159/4 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
28 Әлеуметтік төлемдерді есепке алу басқармасы Қайырбаева Булбул Серикбекқызы 8/7232/56 04 15 Өскемен қ., Қазақстан көшесі,159/4 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
29 халыққа қызмет көрсету бойынша Өскемен қ. №1 бөлімі Жансаринова Алия Бимухамбетовна 8/7232/614020 Өскемен қ.
Сәтпаев даң., 34/2

Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
30 халыққа қызмет көрсету бойынша Өскемен қ. №2 бөлімі Нигмеджанова Алия Салиевна 8/7232/240237 Өскемен қ.
Қазақстан көшесі, 99/1
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
31 халыққа қызмет көрсету бойынша Өскемен қ. №3 бөлімі Ибраимова Еркежан Такановна 8/7232/751496 Өскемен қ. Белинского көшесі, 37 А Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 20:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
32 Өскемен қ. мамандандырылған бөлімі Жайлганов Ержан Сейсембаевич 8/7232/560369 8/7232/516793 Өскемен қ.
Абай д-ғы, 203/3
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
33 халыққа қызмет көрсету бойынша Семей қ. №1 бөлімі Идришева Гульнара Владимировна 8/7222/339972 8/7222/339955 8/7222/339955 8/7222/338400 8/7222/339093 8/7222/338797 8/7222/339256 Семей қ., 408-ші квартал, 21 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
34 халыққа қызмет көрсету бойынша Семей қ. №2 бөлімі Нысанбаев Марлен Нурланович 8/7222/526929 8/7222/526983 Семей қ., Б.Момышұлы көшесі, 22 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 20:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
35 халыққа қызмет көрсету бойынша Семей қ. №3 бөлімі Орманчина Халида Тахировна 8/7222/600100 Семей қ., Уранхаев к. 57 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
36 Семей қ. мамандандырылған бөлімі Тлеужанов Ержан Хамитович 8/7222/3266469 Семей қ.
Шоже Каржаубайулы улы к., 249
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
37 халыққа қызмет көрсету бойынша Абай аудандық бөлімі Жарасбай Бақытжан Жәкішқызы 8/7225/291909 8/7225/292339 Абай ауданы, Караул ау.
Кунанбай к., 12
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
38 халыққа қызмет көрсету бойынша Аягөз аудандық бөлімі Турсынгазин Бахытжан Сериккулович 8/7223/753504 8/7223/752432 Аягоз қ.
Дуйсенов к., 102/1
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
39 халыққа қызмет көрсету бойынша Бесқарағай аудандық бөлімі Касымов Назымбек Кумысбекович 8/7223/690629 8/7223/690630 8/7223/690631 Бесқарағай ауданы, Бескарагай ау.
Сейфуллин к., 142
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
40 халыққа қызмет көрсету бойынша Бородулиха ауданының бөлімі Имангожанова Зульфия Жумашпековна 8/7235/122047 8/7235/122048 Бородулиха ауданы, Бородулиха ау.,
Молодежный к., 25
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
41 халыққа қызмет көрсету бойынша Глубокое аудандық бөлімі Нұрбекова Динара Болатбекқызы 8/7233/122961 87233/122335 Глубокий ауданы, Глубокий кенті,
Попович к-сі, 22
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
42 халыққа қызмет көрсету бойынша Жарма аудандық бөлімі Табулдинов Дастан Нурланович 8/7234/765739 8/7234/765503 8/7234/765400 Жарма ауданы, Калбатау ауылы,
Достык к-сі, 98
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
43 халыққа қызмет көрсету бойынша Зайсан аудандық бөлімі Дутбаев Нурлан Билялович 8/7234/021909 8/7234/026781 Зайсан ауданы, Зайсан қаласы,
Сатпаев к-сі, 27 в
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
44 халыққа қызмет көрсету бойынша Алтай ауданының бөлімі Алиев Саят Жанымканович 8/7233/560235 8/7233/561769 8/7233/560239 Алтай қ.
Стахановск к-сі, 39
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
45 халыққа қызмет көрсету бойынша Катонқарағай ауданының бөлімі Кауашов Валихан Зарылканович 8/7234/122360 8/7234/122361 8/7234/129007 8/7234/129006 Катон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ау.
Аблайхан к-сі, 96
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
46 халыққа қызмет көрсету бойынша Көкпекті аудандық бөлімі Табиғатов Ерік Ернарұлы 8/7234/821194 Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы
Абылайхан к-сі, 19
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
47 халыққа қызмет көрсету бойынша Курчатов қалалық бөлімі Мубарякова Дана Кайратовна 8/7225/134884 8/7225/134883 8/7225/132166 Курчатов қ. Тәуелсіздік к-сі, 4
А
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
48 халыққа қызмет көрсету бойынша Күршім ауданының бөлімі Кадырбаева Гульмира Кабытаевна (басшы м.а.) 8/7233/931960 Күршім ауданы, Күршім ау.
Барак батыр к-сі, 25
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
49 халыққа қызмет көрсету бойынша Риддер қ. бөлімі Омарова Гульмира Канайбековна 8/7233/644664 8/7233/644202 8/7233/646262 Риддер қ.
Семипалатинская к-сі, 12
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
50 халыққа қызмет көрсету бойынша Тарбағатай аудандық бөлімі Секенова Рыскуль Халеловна 8/7234/622096 Тарбағатай ауданы, Ақсуат ау.
Кабеков к-сі, 9
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
51 халыққа қызмет көрсету бойынша Ұлан аудандық бөлімі Калибекова Меруерт Амангельдиновна 8/7233/827168 8/7233/827008 Ұлан ауданы, Қасым Қайсенов кенті,
Заки Ахметов к-сі, 5/1
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
52 халыққа қызмет көрсету бойынша Үржар аудандық бөлімі Нұрланова Ақерке Нұрланқызы 8/7223/031605 8/7223/031683 Үрджар ауданы, Үржар ауылы,
Абылайхан к-сі, 45
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
53 халыққа қызмет көрсету бойынша Шемонаиха аудандық бөлімі Балтабаева Динара Бакытовна 8/7233/234187 8/7233/234100 Шемонаиха қ.
3 ықшам ауданы, 12 үй
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
54 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Өскемен қ. бөлімі Серикпаева Гульмайра Амиргалиевна 8/7232/560420 87232/560423 Өскемен қ., Қазақстан к-сі, 159/4 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
55 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Семей қ. бөлімі Малгаждаров Берик Куатович 8/7222/600101 8/7222/600102 Семей қ., Уранхаев к-сі, 57 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
56 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Аягөз аудандық бөлімі Турмухаметов Нуркасым Серикказиевич 8/7223/749900 Аягөз қ., Абая бульвары, 47а
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
57 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Абай аудандық бөлімі Нұрланова Мейрамгүл Мұқатайқызы 8/72252/79992 Абай ауданы,.Карауыл ау., Абай к-сі, 41 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
58 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Бородулиха аудандық бөлімі Боксенов Айбек Габитович 8/7235/169996 Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Ф.Середин к-сі, 1 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
59 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Жарма аудандық бөлімі Шорганова Сания Айыпхановна 8/7234/779995 Жарма ауданы Калбатау ау., Алимбетов к-сі, 38а Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
60 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Глубокий аудандық бөлімі Борсанова Гульжан Самешевна 8/7233/179994 Глубокий ауданы, Глубокий кенті, Пирогов к-сі, 6 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
61 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Бесқарағай аудандық бөлімі Жиембаева Жумагуль Жиембаевна 8/7223/679993 Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ау., Сейфуллин к-сі, 130 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
62 әлеуметтік қамтамасыз ету бойыншаЗайсан аудандық бөлімі Курманбаева Жадра Турсунгаликызы 8/7224/079996 Зайсан ауданы, Зайсан қ., Манапов к-сі, 22 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
63 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Алтай ауданы бөлімі Неелова Ольга Владимировна 8/7233/579999 Алтай қ, Первомайск к-сі, 23 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
64 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Катонқарағай аудандық бөлімі Бейсекина Гаухар Сапаргалиевна 8/7234/179988 Катон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ау., Маяковск к-сі, 32 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
65 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Күршім аудандық бөлімі Курмангалиева Айнур Токтаркановна 8/7233/979949 Күршім ауданы, Күршім ау. Малдыбаев к-сі, 2 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
66 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Курчатов аудандық бөлімі Рахметова Гульнар Жумабековна 8/7225/179991 Курчатов қ., Тәуелсіздік к-сі, 4 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
67 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Көкпекті аудандық бөлімі Жадрина Жибек Кенесхановна 8/7234/879989 Көкпекті ауданы, Көкпекті ау., Абишев к-сі, 18 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
68 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Риддер қ. бөлімі Акылов Рустам Солтанбекович 8/7233/679982 Риддер қ., Конаев к-сі, 40 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
69 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Тарбағатай аудандық бөлімі Байдиндаев Ринат Танирбергенович 8/7234/679950 Тарбағатай ауданы, Ақсуат ау., Кабеков к-сі, 20 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
70 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Ұлан аудандық бөлімі Уалиева Гульназ Амангельдиновна 8/7233/879986 Ұлан ауданы, Қасым, Қайсенов кенті, З.Ахметов к-сі, 5/1 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
71 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Үржар аудандық бөлімі Тлеуова Светллана Нуртолеуовна 8/7223/079985 Үржар ауданы, Үржар ау., Кабанбай к-сі, 66 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
72 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Шемонаиха аудандық бөлімі Литовкина Лариса Анатольевна 8/7233/269966 Шемонаиха қ., Вокзальный к-сі, 218 А Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
73 тіркеу және жер кадастры бойынша Абай аудандық бөлімі Махметов Ақсұнқар Советұлы 8/72252/92320 8/72252/91595 Абай ауданы, Қарауыл ау., Құнанбай к-сі,12 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
74 тіркеу және жер кадастры бойынша Аягөз аудандық бөлімі Жумабеков Мусулим Кулынтаевич 8/72237/30069 8/72237/30032 8/72237/49919 Аягөз қ., Тәнирбергенов к-сі, 45 а Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
75 тіркеу және жер кадастры Бородулиха аудандық бөлімі Давыдович Олег Олегович 8/72351/21159 Бородулиха ауданы, Бородулиха ау., Молодежный к-сі, 25 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
76 тіркеу және жер кадастры бойынша Бесқарағай аудандық бөлімі Мирашева Гульмира Мелисовна 8/72236/91336 8/72236/90292 8/72236/90661 Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ау., Пушкин к-сі, 2 А
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ау., Сейфуллин к-сі, 146
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
77 тіркеу және жер кадастры бойынша Глубокое аудандық бөлімі Любенко Евгений Михайлович 8/72331/23762 8/72331/23666 Глубокий ауданы, Глубокий кенті, Попович к-сі, 20 үй, 46 пәтер Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
78 тіркеу және жер кадастры бойынша Жарма аудандық бөлімі Қожахмет Данияр Нұрлыбекұлы 8/7234/765516 Жарма ауданы, Қалбатау ау., Достық к-сі, 98 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
79 тіркеу және жер кадастры бойынша Зайсан аудандық бөлімі Едильбаева Жанна Токтаровна 8/7234/021830 Зайсан қ., Сатпаев к-сі, 27в Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
80 тіркеу және жер кадастры Алтай аудандық бөлімі Имамбаев Самат Сайранбекович 8/72335/64026 8/72335/63743 8/72335/62092 Алтай қ., Стахановск к-сі, 39 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
81 тіркеу және жер кадастры бойынша Катонқарағай аудандық бөлімі Нургазина Эльмира Какымовна 8/7234/121903
Үлкен-Нарын ау., Абылайхан к-сі, 92
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
82 тіркеу және жер кадастры бойынша Көкпекті аудандық бөлімі Сенгербаев Оралкан Сайлауович 8/7234/821224 8/7233/331943 Көкпекті ауданы, Көкпекті ау., Абылайхан к-сі, 19
Көкпекті ауданы, Самар ау., Горохов к-сі, 58
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
83 тіркеу және жер кадастры бойынша Күршім аудандық бөлімі Маденов Саят Шаурахметович 8/72339/31312 8/72339/31100 Күршім ауданы, Күршім ау., Барак Батыр к-сі,25
Күршім ауданы, Күршім ау., Ибежанов к-сі, 16
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
84 тіркеу және жер кадастры бойынша Тарбағатай аудандық бөлімі Мусин Ермек Женисович 8/72346/21884 8/72346/21978 Тарбағатай ауданы, Ақсуат ау., Кабеков к-сі,19
Тарбағатай ауданы, Ақжар ау.,Жамбыл к-сі, 15
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
85 тіркеу және жер кадастры бойынша Ұлан аудандық бөлімі Файзулина Эльмира Алтынбековна басшының м.а. 8/72338/27603 8/72338/27849 8/72338/27129 Ұлан ауданы, Қ.Қайсенов кенті, З. Ахметова к, 5 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
86 тіркеу және жер кадастры бойынша Үржар аудандық бөлімі Айтказинов Марат Даулетказинович 8/72230/33084 Үржар ауданы, Үржар ау., Жамбыл к-сі,26/6 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
87 тіркеу және жер кадастры бойынша Шемонаихка аудандық бөлімі Хамзина Жадыра Советбековна 8/72332/31968 Шемонаиха қаласы, Астафьев к-сі, 39 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
88 тіркеу және жер кадастры бойынша Өскемен қ. бөлімі Сыдыков Канат Уалиханович 8/7232/222866 (внутр 131) Өскемен қаласы, Шәкәрім даңғылы, 152 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
89 тіркеу және жер кадастры бойынша Семей қ. бөлімі Назарбеков Ершат Абдурашидович 8/7222/307253 8/7222/521977 8/7222/307235 Семей қаласы, Байтурсынов к-сі,6
Семей қаласы, Найманбаев к-сі, 139
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
90 тіркеу және жер кадастры бойынша Риддер қ. бөлімі Рамазанов Асулан Мырзабекович 8/72336/44220 Риддер қаласы, Тохтаров к-сі,6 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
91 тіркеу және жер кадастры бойынша Курчатов ауданының бөлімі Баскен Роллан Калиакпарович 8/7225/133283 Курчатов қаласы, Тәуелсіздік д., 12 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:00-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:00
Тізіміне оралу