1414

Бірыңғай байланыс орталығы
(Қоңырау шалу тегін)

Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиал

филиал/бөлім Басшының Т.А.Ә. бөлімнің байланыс телефондары бөлімнің орналасқар орны филиалдың/бөлімнің жұмыс уақыты

Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиал

1 Директор Есембулов Азамат Хамидулиевич 8/7232/22 28 66     Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
2 Директордың орынбасары Мамажанова Асель Ерболовна        Өскемен қ.  Белинский көшесі, 37 А Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
3 Директордың орынбасары  Симбинов Нурлан Ельтаевич   8/7232/22 28 66 Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
4 Директордың орынбасары Галанин Дмитрий Юрьевич 8/7232/22 28 66 Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
5 Директордың орынбасары Умергалиева Жанат Каукеновна 8/7232/56 04 02 Өскемен қ.,Қазақстан көшесі,159/4 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
6 Директордың орынбасары Туленов Даурен Сабеткан улы 8/7232/22 28 66 Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
7 Бас бухгалтер Барлыкова Сауле Курманбековна 8/7232/22 28 66 Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
8 Кадр жұмысы басқармасы Мукышева Манира Сериковна 8/7232/22 28 66 (внут.123) Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
9 Құжаттамалық қамтамасыз ету және талдау басқармасы (Кеңсе) Тхоржевская Ольга Владимировна 8/7232/22 28 66 (внут.155)              8/7232/60 80 56 Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
10 Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы  Мыктыбаев Куаныш Азимжанович 8/7232/22 28 66 (внут.124) Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
11 Әкімшілік - шаруашылық қызмет басқармасы Казенов Роллан Рахметуллаевич 8/7232/60 60 72 Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
12 Мемлекеттік сатып алу басқармасы Досанова Дидар Кумаровна 8/7232/22 28 66 (внут.144) Өскемен қ.
Шәкәрім даң, 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
13 HR және СМЖ дамыту басқармасы Егимбаева Жулдыз Каирдиновна  8/7232/56 00 69      Өскемен қ.  Белинский  көшесі, 37 А Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
14  Бухгалтерлік және салықтық есеп басқармасының басшысы -бас бухгалтердің орынбасары Асылканова Гульмира Амыркановна 8/7232/22 28 67 Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 153
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:31
15 Экономикалық жоспарлау басқармасы Санатова Анар Сансызбаевна 8/7232/22 28 66 (внут.126) Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
16 Ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы Кабигужинов Сергей 8/7232/22 28 66 (внут.146) Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
17 Мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасын бақылау басқармасы Серменов Даурен Капиратович 8/7232/56 00 69      Өскемен қ.  Белинский көшесі, 37 А Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
18 Фронт-офистерді үйлестіру басқармасы Рахимжанов Азамат Айткурманович 8/7232/56 00 69      Өскемен қ.  Белинский көшесі, 37 А Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
19 Коммерциялық сервис басқармасы  Мустафина Зульфат Зейноллаевна 8/7232/61 75 15 Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
20 Жер кадастры басқармасы Алдашов Ержан Бигулжаевич 8/7232/22 28 66 (внут.125) Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
21 Жерді іздестіру, мониторингілеу және зертханалық зерттеу басқармасы  Болжиров Мухтархан Узакович 8/7232/75 22 70 Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
22 Ақпараттық жүйелерді сүймелдеуді жүргізу басқармасы  Абаков Раджан Сергеевич 8/7232/22 28 66 (внут.152) Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
23 Техникалық тексеру басқармасы Севидова Елена Алексеевна 8/7232/22 28 66 (внут.154) Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
24 Тіркеу басқармасы Нуржанова Гульфайра Утикеновна   Өскемен қ.
К.Сәтпаев даң., 34/2
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
25 Мұрағат және деректерді жүйелеу басқармасы Дуйсенова Фатима Кушкумбаевна 8/7232/60 86 26 Өскемен қ.
Шәкәрім даң., 152
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
26 Істердің электрондық макеттерін бақылау мен заңды және жеке тұлғалармен жұмыс басқармасы Бодрая Елена Петровна 8/7232/560404 Өскемен қ., Қазақстан көшесі,159/4 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
27 Әлеуметтік төлемдерді мониторингілеу басқармасы Агибаева Айжан Толевгалийкызы 8/7232/560400 8/7232/560420  Өскемен қ., Қазақстан көшесі,159/4 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
28 Әлеуметтік төлемдерді есепке алу  басқармасы  Қайырбаева Бибигуль Серикбекқызы 8/7232/560415 Өскемен қ., Қазақстан көшесі,159/4 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
29 халыққа қызмет көрсету бойынша Өскемен қ. №1 бөлімі  Жансаринова Алия Бимухамбетовна  8/7232/614020 Өскемен қ.
Сәтпаев даң., 34/2

Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
30 халыққа қызмет көрсету бойынша Өскемен қ. №2 бөлімі  Нигмеджанова Алия Салиевна 8/7232/240237 Өскемен қ.
Қазақстан көшесі, 99/1
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
31 халыққа қызмет көрсету бойынша Өскемен қ. №3 бөлімі   Ибраимова Еркежан Такановна 8/7232/751496 Өскемен қ.  Белинского  көшесі, 37 А Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
32 халыққа қызмет көрсету бойынша Өскемен қ. №4 бөлімі   Адылханов Мирас Оралбекұлы 87778522228 Өскемен қ., Қазақстан көшесі,159/4
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
33 Өскемен қ. мамандандырылған бөлімі  Жайлганов Ержан Сейсембаевич 8/7232/560369   8/7232/516793 Өскемен қ.
Абай д-ғы, 203/3
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
34 халыққа қызмет көрсету бойынша Көші-қон бөлімі   Әйкенов Арман Әлібекұлы  87057627808 Өскемен қ.,Қабанбай Батыра көшесі,152
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
35 халыққа қызмет көрсету бойынша Семей қ. №1 бөлімі  Идришева Гульнара Керейхановна 8/7222/339972 8/7222/339955 8/7222/339955  8/7222/338400  8/7222/339093   8/7222/338797   8/7222/339256 Семей қ., 408-ші квартал, 21 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
36 халыққа қызмет көрсету бойынша Семей қ. №2 бөлімі  Нысанбаев Марлен Нурланович, басшының м.а.  8/7222/526929 8/7222/526983 Семей қ., Б.Момышұлы көшесі, 22 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
37 халыққа қызмет көрсету бойынша Семей қ. №3 бөлімі Султанов Ернур Султанович 87023583117 Семей қ., Уранхаев к. 57 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
38 Семей қ. мамандандырылған бөлімі  Тлеужанов Ержан Хамитович       8/7222/3266469 Семей қ.
Шоже Каржаубайулы улы к., 249
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
39 халыққа қызмет көрсету бойынша Абай ауданының бөлімі Жарасбай Бақытжан Жәкішқызы 8/7225/291909  8/7225/292339 Абай ауданы, Караул ау.
Кунанбай к., 12
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
40 халыққа қызмет көрсету бойынша Аягөз ауданының  бөлімі Турсынгазин Бахытжан Сериккулович   8/7223/753504   8/7223/752432       Аягоз қ.
 Дуйсенов к., 102/1
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
41 халыққа қызмет көрсету бойынша Бесқарағай ауданыныңбөлімі Касымов Назымбек Кумысбекович 8/7223/690629  8/7223/690630 8/7223/690631 Бесқарағай ауданы, Бескарагай ау.
 Сейфуллин к., 142
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
42 халыққа қызмет көрсету бойынша Бородулиха ауданының  бөлімі Имангожанова Зульфия Жумашпековна 8/7235/122047  8/7235/122048 Бородулиха ауданы,  Бородулиха ау.,
 Молодежный к., 25
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
43 халыққа қызмет көрсету бойынша Глубокий  ауданының  бөлімі Нұрбекова Динара Болатбекқызы 8/7233/122961 87233/122335  Глубокий ауданы, Глубокий кенті,
Попович к-сі, 22
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
44 халыққа қызмет көрсету бойынша Жарма ауданының бөлімі Табулдинов Дастан Нурланович 8/7234/765739  8/7234/765503 8/7234/765400 Жарма ауданы, Калбатау ауылы,
 Достык к-сі, 98
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
45 халыққа қызмет көрсету бойынша Зайсан ауданының бөлімі Дутбаев Нурлан Билялович 8/7234/021909  8/7234/026781 Зайсан ауданы, Зайсан қаласы,
Сатпаев к-сі,  27 в
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
46 халыққа қызмет көрсету бойынша Алтай ауданының бөлімі Алиев Саят Жанымканович 8/7233/560235 8/7233/561769 8/7233/560239  Алтай қ.
Стахановск к-сі, 39
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
47 халыққа қызмет көрсету бойынша Катонқарағай ауданының бөлімі Кауашов Валихан Зарылканович 8/7234/122360    8/7234/122361 8/7234/129007 8/7234/129006 Катон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ау.
Аблайхан к-сі, 96
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
48 халыққа қызмет көрсету бойынша Көкпекті ауданының бөлімі Табиғатов Ерік Ернарұлы  8/7234/821194  Көкпекті ауданы,  Көкпекті ауылы
Абылайхан к-сі, 19
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
49 халыққа қызмет көрсету бойынша Курчатов қалалық бөлімі Мубарякова Дана Кайратовна 8/7225/134884 8/7225/134883 8/7225/132166 Курчатов қ. Тәуелсіздік к-сі, 4
А
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
50 халыққа қызмет көрсету бойынша Күршім ауданының бөлімі Раимжанова Жадыра Кайратовна 8/7233/931960 Күршім ауданы,  Күршім ау.
Барак батыр к-сі, 25
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
51 халыққа қызмет көрсету бойынша Риддер қ.  бөлімі Омарова Гульмира Канайбековна 8/7233/644664 8/7233/644202 8/7233/646262 Риддер қ.
 Семипалатинская к-сі, 12
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
52 халыққа қызмет көрсету бойынша Тарбағатай ауданының  бөлімі Секенова Рыскуль Халеловна       8/7234/622096  Тарбағатай ауданы,  Ақсуат ау.
Кабеков к-сі, 9
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
53 халыққа қызмет көрсету бойынша Ұлан ауданының  бөлімі Абдрасулин Аслан Оралович 8/7233/827168    8/7233/827008  Ұлан ауданы, Қасым Қайсенов кенті,
Заки Ахметов к-сі, 5/1
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
54 халыққа қызмет көрсету бойынша Үржар ауданының бөлімі Зарлыканова Анара Муратжановна                басшының м.а.         8/7223/031605   8/7223/031683 Үрджар ауданы,  Үржар ауылы,
Абылайхан к-сі, 45
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
55 халыққа қызмет көрсету бойынша Шемонаиха ауданының  бөлімі Қызырова Аяужан Серғазықызы      8/7233/234187  8/7233/234100 Шемонаиха қ.
3 ықшам ауданы, 12 үй
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
56 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Өскемен қ.  бөлімі Серикпаева Гульмайра Амиргалиевна 8/7232/560420  8/7232/560423 Өскемен қ., Қазақстан к-сі, 159/4 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
57 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Семей қ. бөлімі Саятов Серик Кабыкенович 8/7222/600101 8/7222/600102                Семей қ., Уранхаев к-сі, 57 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
58 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Аягөз ауданының  бөлімі   Турмухаметов Нуркасым Серикказиевич 8/7223/749900 Аягөз қ.,  Абая бульвары, 47а
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
59 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Абай ауданының бөлімі Нұрланова Мейрамгүл Мұқатайқызы 8/72252/79992 Абай ауданы,.Карауыл ау., Абай к-сі, 41 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
60 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Бородулиха ауданының бөлімі Боксенов Айбек Габитович       8/7235/169996 Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Ф.Середин к-сі, 1 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
61 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Жарма ауданының бөлімі  Шорганова Сания Айыпхановна 8/7234/779995 Жарма ауданы Калбатау ау., Алимбетов к-сі, 38а Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
62 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Глубокий ауданының  бөлімі  Борсанова Гульжан Самешевна 8/7233/179994 Глубокий ауданы, Глубокий кенті,  Пирогов к-сі, 6  Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
63 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Бесқарағай ауданының  бөлімі Жиембаева Жумагуль Жиембаевна 8/7223/679993 Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ау., Сейфуллин к-сі, 130 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
64 әлеуметтік қамтамасыз ету бойыншаЗайсан ауданының бөлімі Курманбаева Жадра Турсунгаликызы   8/7224/079996 Зайсан ауданы, Зайсан қ., Манапов к-сі, 22 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
65 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Алтай ауданының  бөлімі   Неелова Ольга Владимировна 8/7233/579999 Алтай қ, Первомайск к-сі, 23 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
66 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Катонқарағай ауданының бөлімі  Бейсекина Гаухар Сапаргалиевна 8/7234/179988 Катон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ау., Маяковск к-сі, 32 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
67 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Күршім ауданының бөлімі Курмангалиева Айнур Токтаркановна 8/7233/979949 Күршім ауданы, Күршім ау. Малдыбаев к-сі, 2 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
68 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Курчатов ауданының  бөлімі Рахметова Гульнар  Жумабековна 8/7225/179991 Курчатов қ.,  Тәуелсіздік к-сі, 4  Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
69 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Көкпекті ауданының  бөлімі Жадрина Жибек Кенесхановна 8/7234/879989 Көкпекті ауданы, Көкпекті ау., Абишев к-сі, 18  Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
70 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Риддер қ. бөлімі  Акылов Рустам Солтанбекович       8/7233/679982 Риддер қ., Конаев к-сі, 40 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
71 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Тарбағатай ауданының  бөлімі Байдиндаев Ринат Танирбергенович 8/7234/679950 Тарбағатай ауданы, Ақсуат ау., Кабеков к-сі, 20 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
72 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Ұлан ауданының бөлімі Уалиева Гульназ Амангельдиновна 8/7233/879986 Ұлан ауданы, Қасым, Қайсенов кенті, З.Ахметов к-сі,  5/1 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
73 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Үржар ауданының бөлімі  Тлеуова Светллана Нуртолеуовна  8/7223/079985 Үржар ауданы, Үржар ау., Кабанбай к-сі, 66 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
74 әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Шемонаиха ауданының бөлімі Литовкина Лариса Анатольевна 8/7233/269966 Шемонаиха қ., Вокзальный к-сі, 218 А Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
75 тіркеу және жер кадастры бойынша Абай ауданының бөлімі  Махметов Ақсұнқар Советұлы       8/72252/92320 8/72252/91595            Абай ауданы, Қарауыл ау., Құнанбай к-сі,12 Понедельник – пятница с 09:00 до 18:30 часов,  обед с 13:00 до 14:30
76 тіркеу және жер кадастры бойынша Аягөз ауданының бөлімі  Жумабеков Мусулим Кулынтаевич        8/72237/30069 8/72237/30032 8/72237/49919 Аягөз қ., Тәнирбергенов к-сі, 45 а Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
77 тіркеу және жер кадастры Бородулиха ауданының бөлімі   Давыдович Олег Олегович       8/72351/21159 Бородулиха ауданы, Бородулиха ау., Молодежный к-сі, 25 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
78 тіркеу және жер кадастры бойынша Бесқарағай ауданының бөлімі   Мирашева Гульмира Мелисовна       8/72236/91336 8/72236/90292 8/72236/90661 Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ау., Пушкин к-сі, 2 А
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ау., Сейфуллин к-сі, 146
Дүйсенбі – жұма  сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
79 тіркеу және жер кадастры бойынша Глубокий ауданының бөлімі   Любенко Евгений Михайлович       8/72331/23762 8/72331/23666 Глубокий ауданы, Глубокий кенті, Попович к-сі, 20 үй, 46 пәтер Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
80 тіркеу және жер кадастры бойынша Жарма ауданының бөлімі  Қожахмет Данияр Нұрлыбекұлы        8/7234/765516 Жарма ауданы, Қалбатау ау., Достық к-сі, 98 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
81 тіркеу және жер кадастры бойынша Зайсан ауданының бөлімі  Маркабаев Серик Абзалбекулы       8/7234/021830 Зайсан қ., Сатпаев к-сі, 27в Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
82 тіркеу және жер кадастры Алтай ауданының бөлімі  Мухамеджанов Мурат Мухаметканович       8/72335/64026 8/72335/63743 8/72335/62092 Алтай қ., Стахановск к-сі, 39 Понедельник – пятница с 09:00 до 18:30 часов,  обед с 13:00 до 14:30
83 тіркеу және жер кадастры бойынша Катонқарағай ауданының бөлімі  Нургазина Эльмира Какымовна       8/7234/121903
Үлкен-Нарын ау., Абылайхан к-сі, 92
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
84 тіркеу және жер кадастры бойынша Көкпекті ауданының бөлімі  Сенгербаев Оралкан Сайлауович       8/7234/821224 8/7233/331943  Көкпекті ауданы, Көкпекті ау., Абылайхан к-сі, 19
Көкпекті ауданы, Самар ау., Горохов к-сі, 58
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
85 тіркеу және жер кадастры бойынша Күршім ауданының бөлімі   Маденов Саят Шаурахметович       8/72339/31312 8/72339/31100 Күршім ауданы, Күршім ау., Барак Батыр к-сі,25  
Күршім ауданы, Күршім ау., Ибежанов к-сі, 16
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
86 тіркеу және жер кадастры бойынша Тарбағатай ауданының бөлімі   Мусин Ермек Женисович       8/72346/21884 8/72346/21978 Тарбағатай ауданы, Ақсуат ау., Кабеков к-сі,19
Тарбағатай ауданы, Ақжар ау.,Жамбыл к-сі, 15
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
87 тіркеу және жер кадастры бойынша Ұлан ауданының бөлімі   Кондыбаева Альмира Жанабаевна       8/72338/27603 8/72338/27849 8/72338/27129 Ұлан ауданы, Қ.Қайсенов кенті, З. Ахметова к, 5 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
88 тіркеу және жер кадастры бойынша Үржар ауданының бөлімі  Айтказинов Марат Даулетказинович       8/72230/33084 Үржар ауданы, Үржар ау., Жамбыл к-сі,26/6 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
89 тіркеу және жер кадастры бойынша Шемонаихка ауданының бөлімі   Хамзина Жадыра Советбековна 8/72332/31968 Шемонаиха қаласы, Астафьев к-сі, 39 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
90 тіркеу және жер кадастры бойынша Өскемен қ. бөлімі   Сыдыков Канат Уалиханович 8/7232/222866 (131) Өскемен қаласы, Шәкәрім даңғылы, 152 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
91 тіркеу және жер кадастры бойынша Семей қ. бөлімі  Назарбеков Ершат Абдурашидович       8/7222/307253 8/7222/521977 8/7222/307235    Семей қаласы, Байтурсынов к-сі,6
Семей қаласы,  Найманбаев к-сі, 139
Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
92 тіркеу және жер кадастры бойынша Риддер қ. бөлімі  Рамазанов Асулан Мырзабекович        8/72336/44220 Риддер қаласы, Тохтаров к-сі,6 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
93 тіркеу және жер кадастры бойынша Курчатов ауданының бөлімі   Баскен Роллан Калиакпарович        8/7225/133283        Курчатов қаласы, Тәуелсіздік д., 12 Дүйсенбі – жұма             сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
Тізіміне оралу