1414

Бірыңғай байланыс орталығы
(Қоңырау шалу тегін)

Батыс Қазақстан облысы бойынша филиал

филиал/бөлім Басшының Т.А.Ә. бөлімнің байланыс телефондары бөлімнің орналасқан орны филиалдың/бөлімнің жұмыс уақыты

Батыс Қазақстан облысы бойынша филиал

1 Директор Бассаров Марат Владимирович 8/7112/-28-23-55 8/7112/-23-68-81 Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
2 Директордың орынбасары Батаргалиева Жанна Сатыбалдиевна 8 7112 23 61 17 Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
3 Директордың орынбасары Канешев Бауыржан Бисекенович - Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
4 Директордың орынбасары Кожумов Асхар Темирбулатович 8/7112/55 45 00 Орал қ. Жүнісов көшесі, 96 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
5 Директордың орынбасары Аскар Талгат Аскарулы 8 /7112/ 26 98 75 Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
6 Директордың орынбасары Каналиев Бауржан Кайратович - Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
7 Бас бухгалтер Ескуатова Айгуль Сагынбаевна - Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
8 Кадр жұмысы басқармасы Абуова Алтын Махибаевна - Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
9 Құжаттамалық қамтамасыз ету және талдау басқармасы Уразова Светлана Куанышкалиевна - Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
10 Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы Баяхатова Айгуль Сагидулловна - Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
11 Әкімшілік-шаруашылық қызмет басқармасы Есенгалиева Зульфия Жанибековна - Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
12 Мемлекеттік сатып алу басқармасы Исатаев Ержан Кенесович - Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
13 HR және СМЖ дамыту басқармасы Уразбаева Ляззат Хайржановна 8 /7112/28 26 58 Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
14 Бухгалтерлік және салықтық есеп басқармасы Халелова Динара Сабировна - Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
15 Экономикалық жоспарлау басқармасы Измагамбетова Бактыгуль Аскаровна - Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
16 Ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы Узакбаев Азамат Тайманович 8 /7112/ 28 13 31 Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
17 Мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасын бақылау басқармасы Кауметова Данагул Нурлановна 8 /7112/23 67 16 Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
18 Фронт-офистерді үйлестіру басқармасы Ахметова Гулнур Бекбауовна 8 /7112/ 23 61 67 Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
19 Коммерциялық сервис басқармасы Ильясова Гулзира Аккалиевна - Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
20 Жер кадастры басқармасы Габдушев Марат Талгатович 8 /7112/ 55 41 43 Орал қ. Молдағұлова көшесі, 22 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
21 Жерді іздестіру, мониторингілеу және зертханалық зерттеу басқармасы Каменов Арман Бериккалиевич - Орал қ. Молдағұлова көшесі, 22 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
22 Ақпараттық жүйелерді сүймелдеуді жүргізу басқармасы Ахмадиев Канат Сансызбаевич 8 /7112/ 55 41 43 Орал қ. Молдағұлова көшесі, 22 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
23 Техникалық тексеру және жылжымалы мүлік кепілін тіркеу басқармасы Шаповалова Ольга Федоровна - Орал қ. Молдағұлова көшесі, 22 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
24 Жылжымайтын мүлікке құқықтарды және заңды тұлғаларды тіркеу басқармасы Киматов Самат Талапович - Орал қ. Молдағұлова көшесі, 22 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
25 Мұрағат және деректерді жүйелеу басқармасы Аминова Айгуль Рахметулловна - Орал қ. Молдағұлова көшесі, 22 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
26 Істердің электрондық макеттерін бақылау және заңды және жеке тұлғалармен жұмыс басқармасы Ибраева Райхан Муратовна 8 /7112/ 55 45 00 Орал қ. Жүнісов көшесі, 96 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
27 Әлеуметтік төлемдерді мониторингілеу басқармасы Уртамбаева Бакыт Максутовна 8 /7112/ 55 45 00 Орал қ. Жүнісов көшесі, 96 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
28 Әлеуметтік төлемдерді есепке алу басқармасы Габдуллина Жанар Ербулаковна 8 /7112/ 55 45 00 Орал қ. Жүнісов көшесі, 96 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
29 Халыққа қызмет көрсету бойынша Орал қаласының №1 бөлімі Кусаинова Светлана Уразбековна 8 7112 28 24 05 8 7112 28 13 12 8 7112 28 02 59 Орал қ. Жамбыл көшесі, 81 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
30 Халыққа қызмет көрсету бойынша Орал қаласының №2 бөлімі Куангалиева Гульмира Утегеновна 87112243148 87112243503 87112243325 Орал қ. Чагано-набережная көш. 84 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
31 Халыққа қызмет көрсету бойынша көш-қон бөлімі Тркаманова Жанна Рамазановна м.а - Орал қ. Гагарина көш. 2/5 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 18:30-ге дейін, түскі үзіліссіз
32 Халыққа қызмет көрсету бойынша Ақжайық аудандық бөлімі Карашина Жания Амангельдиевна 8 7113 69 25 82 8 7113 69 25 80 Ақжайық ауданы Чапаев ауылы
Ақжайық тұйық көшесі, 2
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
33 Халыққа қызмет көрсету бойынша Бөкейорда аудандық бөлімі Абуов Рашид Ерманович 8 7114 02 18 47 8 7114 02 18 48 Бөкейорда ауданы Сайқын ауылы Бергалиев көшесі, 1 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
34 Халыққа қызмет көрсету бойынша Бөрлі аудандық бөлімі Әбенова Жұлдызай Қажымұқанқызы 8 7113 33 67 78 8 7113 33 67 74 Бөрлі ауданы Ақсай қаласы Железнодорожная көшесі 123 А Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
35 Халыққа қызмет көрсету бойынша Жаңақала аудандық бөлімі Маканова Бакитжамал Тулеугалиевна 8 7114 12 24 03 8 7114 12 12 58 Жаңақала ауданы Жаңақала ауылы
Халықтар достығы көшесі 63 - 1
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
36 Халыққа қызмет көрсету бойынша Жәнібек аудандық бөлімі Шагирова Райгуль Галимжановна 8 7113 52 24 25 8 7113 52 23 60 Жәнібек ауданы Жәнібек ауылы
Иманов көшесі, 79
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
37 Халыққа қызмет көрсету бойынша Бәйтерек ауданы бөлімі Андрощук Татьяна Александровна м.а. 8 7113 02 36 15 8 7113 02 36 16 Бәйтерек ауданы Переметное ауылы
Гагарин көшесі, 69Б
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
38 Халыққа қызмет көрсету бойынша Казталов аудандық бөлімі Мендигалиев Дархан Тлегенович 8 7114 43 22 04 8 7114 43 22 05 Казталов ауданы Казталовка ауылы
Лукманов көшесі, 22А
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
39 Халыққа қызмет көрсету бойынша Қаратөбе аудандық бөлімі Есендосов Нурбол Какимович 8 7114 53 18 00 8 7114 53 14 63 Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы
Құрманғалиев көш., 23
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
40 Халыққа қызмет көрсету бойынша Сырым аудандық бөлімі Утекешов Асхат Талгатович 8 7113 43 14 46 8 7113 43 14 47 Сырым ауданы Жымпиты ауылы
Қазақстан көш.,11/2
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
41 Халыққа қызмет көрсету бойынша Тасқала аудандық бөлімі Курмышева Назым Ербулатовна 8 7113 92 23 98 8 7113 92 19 79 Тасқала ауданы Тасқала
Абай көшесі 18
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
42 Халыққа қызмет көрсету бойынша Теректі аудандық бөлімі Курматов Хайрулла Карпанович 8 7113 22 33 78 8 7113 22 33 77 Теректі ауданы Федоровка ауылы
Юбилейная көшесі, 24
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
43 Халыққа қызмет көрсету бойынша Шыңғырлау аудандық бөлімі Игильманова Эльвира Адиловна 8 7113 73 33 11 Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылы
Тайманов көш., 95
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
44 Халыққа қызмет көрсету бойынша Орал қаласының №3 бөлімі Абишев Нуркен Хамитович - Орал қаласы Жәңгір хан көшесі, 160 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
45 Халыққа қызмет көрсету бойынша мамандандырылған бөлім Кусаинова Луиза Хамиевна 77112310257; 77112310256; 77112310238; 77112310213 Орал қаласы Жәңгір хан көшесі, 160 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
46 Халыққа қызмет көрсету бойынша Дариан ауылы бөлімі Хайрушева Ания Григорьевна 8 7113 12 40 80 Бәйтерек ауданы Дариян ауылы Балдырған көшесі, 27/1 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
47 Халыққа қызмет көрсету бойынша Жалпақтал ауылы бөлімі Хайредденов Сатыбалды Тулеугалиевич м.а. 8 7113 82 10 44 8 7113 82 10 45 Казталов ауданы Жалпақтал ауылы С.Датұлы көшесі, 25 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
48 Тіркеу және жер кадастры бойынша Орал қалалық бөлімі Сисалиев Жаслан Галимжановичч 8 /7112/ 269657 БҚО, Орал қ., А.Молдағұлова көшесі №22 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
49 Тіркеу және жер кадастры бойынша Ақжайық аудандық бөлімі Здиханов Нургали Изгалиевич 77113692462 БҚО, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Қонаев көш., №71-1 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
50 Тіркеу және жер кадастры бойынша Бөкейорда аудандық бөлімі Иманжанов Сырым Саясатович 77114021836 БҚО, Бөкейорда ауданы, Сайқын ауылы, Жароков көшесі №27 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
51 Тіркеу және жер кадастры бойынша Бөрлі аудандық бөлімі Жумалиев Жанболат Оторбаевич 77113341250; 77113328043 БҚО, Бөрлі ауданы, Ақсай қ. Абай даңғ, №3/1; БҚО, Бөрлі ауданы, Ақсай қ., Советская көш., №83/1 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
52 Тіркеу және жер кадастры бойынша Жаңақала аудандық бөлімі Нарешев Нарбек Сатыбалдиевич 77114122402 БҚО, Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, Халықтар достығы көшесі, №58 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
53 Тіркеу және жер кадастры бойынша Жәнібек аудандық бөлімі Халелова Айслу Муратовна 77113522015 БҚО, Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Г.Қараш көшесі, №63 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
54 Тіркеу және жер кадастры бойынша Бәйтерек аудандық бөлімі Альжанов Махамбет Муратович 77113023446 БҚО, Бәйтерек ауданы, Переметное ауылы, Гагарин көшесі, №83; БҚО, Бәйтерек ауданы, Переметное ауылы, Гагарин көшесі, №133-3; БҚО, Бәйтерек ауданы, Дариан ауылы, Балдырған көшесі №26-3 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
55 Тіркеу және жер кадастры бойынша Казталов аудандық бөлімі м.а. Койшыбаев Мерген Берикович 77114440128; 77114431128 БҚО, Казталов ауданы, Казталовка ауылы, Ж.Жабаев көшесі №4; БҚО, Казталов ауданы Жалпақтал ауылы, С.Датов көшесі, №25 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
56 Тіркеу және жер кадастры бойынша Қаратөбе аудандық бөлімі Семенов Айдарбек Мендикулович 77114531122 БҚО, Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев көш., №20 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
57 Тіркеу және жер кадастры бойынша Сырым аудандық бөлімі м.а. Лекен Алпамыс Арматұлы 77113431298; 77113431113 БҚО, Сырым ауданы Жымпиты ауылы, Досмухамедов көш. №15-7 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
58 Тіркеу және жер кадастры бойынша Тасқала аудандық бөлімі Каймашев Турарбек Есимбекович 77113922509 БҚО, Тасқала ауданы Тасқала ауылы, Абай көшесі №30-2 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
59 Тіркеу және жер кадастры бойынша Теректі аудандық бөлімі Төкестай Ербол Көшербайұлы 77113223088 БҚО, Теректі ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная көш., №17-1 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
60 Тіркеу және жер кадастры бойынша Шыңғырлау аудандық бөлімі Мамотенко Тамара Григорьевна 77113734258 БҚО, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Тайманов көш., №93а Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
61 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Орал қаласының бөлімі Койшекенов Азамат Берикович 8/7112/55-45-00 Орал қаласы М.Жүнісов көшесі, 96 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
62 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Ақжайық аудандық бөлімі Мутиева Нуржамал Майранбаевна 8/71136/91-094 Ақжайық ауданы Чапаев ауылы, Мендалиев көшесі, 45 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
63 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Бөрлі аудандық бөлімі Утарова Галия Сагидуллиевна 8/71133/49-942 8/71133/20-350 Бөрлі ауданы Ақсай қ. Садовая көшесі,1/1а Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
64 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Жаңақала аудандық бөлімі Жубанышкалиев Жумажан Талгатович 8/71141/21-704 Жаңақала ауданы Жаңақала ауылы, 1 мамыр көшесі, 6 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
65 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Жәнібек аудандық бөлімі Сарбалин Мирас Диясович 8/71135/21-170 Жәнібеу ауданы Жәнібек ауылы Шарафутдинов көшесі 40 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
66 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Бәйтерек аудандық бөлімі Кужумова Алмажан Жеткеновна 8/71130/22-042 Бәйтерек ауданы Переметное ауылы Жеңіс көшесі, 24в Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
67 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Казталов аудандық бөлімі Сармалаева Эльмира Каримовна 8/71144/31-476 Казталов ауданы Казталовка ауылы Садыков көшесі, 9 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
68 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Қаратөбе аудандық бөлімі Далабаева Сагима Саулебаевна 8/71145/31-268 Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы Мұхит көшесі, 14 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
69 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Сырым аудандық бөлімі Бекбульсинова Жанаргул Куттыбаевна 8/71134/31-273 Сырым ауданы Жымпиты ауылы Қаратаев көшесі, 15 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
70 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Тасқала аудандық бөлімі Саратаев Шынгелди Сундеткалиевич 8/71139/21-258 Тасқала ауданы Тасқала ауылы Сапаров көшесі, 30/2 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
71 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Теректі аудандық бөлімі Есеналиев Роман Амангельдиевич 8/71132/21-734 Теректі ауданы Федоровка ауылы Сұңқар көшесі, 15 б Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
72 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Бөкейорда аудандық бөлімі Койшекенов Берик Жубанышкалиевич 8/71140/21-207 Бөкейорда ауданы Сайқын ауылы, Бегалиев көшесі 17/2 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
73 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Шыңғырлау аудандық бөлімі Утенов Мухит Танатарович 8/71137/34-056 Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы Искалиев көшесі, 18 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
Тізіміне оралу