Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиал

филиал/бөлім Басшының Т.А.Ә. бөлімнің байланыс телефондары бөлімнің орналасқар орны филиалдың/бөлімнің жұмыс уақыты

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиал (8 7152)

1 Директор Джанибек Бекович Камбаров  33 84 49 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
2 Директордың орынбасары Серик Абаевич Бейсенов  33 12 57 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі, 157 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
3 Директордың орынбасары Жамуков Арман Еншибаевич  55 10 00 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
4 Директордың орынбасары  Кенжекей Кабдоллаевна Сулейменова  33 84 49 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
5 Бас бухгалтер Нурахметова Майра Куанышпаевна 8 7252 33 21 12 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
6 Кадр жұмысы басқармасы Нугуманова Алма Абуовна 33-34-39 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
7 Құжаттамалық қамтамасыз ету және талдау басқармасы (Кеңсе) Искакова Айгуль Муратбековна 33-84-49
Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
8 Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы Сафронова Светлана Александровна 33-52-71 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
9 Әкімшілік - шаруашылық қызмет басқармасы Қайрош Арслан Нұржанұлы 33-25-27 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
10 Мемлекеттік сатып алу басқармасы Аскеров Айбек Адылбекович 33-25-27 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
11 HR және СМЖ дамыту басқармасы Юрьева Ольга Борисовна  55-10-21 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі, 157 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
12 Бухгалтерлік және салықтық есеп басқармасы Измайлова Людмила Юрьевна 33-06-24 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13 Экономикалық жоспарлау басқармасы Ажгалиева Зауреш Менжановна 50-16-12 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
14 Ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы Туребеков Айдар Нурымович 55-10-52 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі, 157 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
15 Мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасын бақылау басқармасы Нуркеева Рстэ Тюлюбаевна 33-14-65 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі, 157 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
16 Фронт-офистерді үйлестіру басқармасы Каиржанов Асет Баймуханович 33-80-67 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі, 157 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
17 Коммерциялық сервис басқармасы Касымова Сауле Нурлановна 36-60-26 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі, 157 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
18 Жер кадастры басқармасы Дятлова Елена Викторовна 50-22-14 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
19 Жерді іздестіру, мониторингілеу және зертханалық зерттеу басқармасы Носова Марина Федоровна 50-22-17 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
20 Ақпараттық жүйелерді сүймелдеуді жүргізу басқармасы Мальцев Павел Александрович 33-84-49 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
21 Жылжымалы мүлік кепілін тіркеу басқармасы Гайдарова Наталья Леонидовна 33-53-02 Петропавл қаласы, Кошукова көшесі, 10 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
22 Тіркеу басқармасы Закенова Лаура Кумарбековна 33-29-83 Петропавл қаласы, Кошукова көшесі, 10 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
23 Мұрағат және деректерді жүйелеу басқармасы  Малиновский Владимир Викторович 33-29-83 Петропавл қаласы, Кошукова көшесі, 10 Дүйсенбі – жұма  сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс  13:00 - 14:30
24 Істердің электрондық макеттерін бақылау мен заңды және жеке тұлғалармен жұмыс басқармасы  Тасмаганбетов Жаслан Амантаевич 55-10-00 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
25 Әлеуметтік төлемдерді мониторингілеу басқармасы  Аубакиров Ербол Тасбулатович 55-10-00 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
26 Әлеуметтік төлемдерді есепке алу басқармасы  Кадырова Гульшагида Габитовна 55-10-03 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
27 Петропавл қалалық бірынғай байланыс орталығы бөлімі Ляшева Айгуль Нуржановна 33 12 57 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі,157 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
28 Халыққа қызмет көрсету бойынша Петропавл қ. №1 бөлімі Марал Бекайдаровна Даирова  8 7152 33-95-19
8 7152 33-88-81    
Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі,157 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
29 Халыққа қызмет көрсету бойынша Петропавл қ. №2 бөлімі Виталий Валерьевич Кирющенко    8 7152 33-02-29 Петропавл қаласы, Конституция көшесі, 72 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
30 Халыққа қызмет көрсету бойынша Петропавл қ. №3 бөлімі Асхат Канатович Сагиев  8 7152 55-10-06 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
31 Халыққа қызмет көрсету бойынша Айыртау аудандық бөлімі Кайрат Кобеевич Мукажанов  (8715 33)2-25-42 Айыртау ауданы, Саумалколь ауылы, Д.Сыздыкова көшесі, 4 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
32 Халыққа қызмет көрсету бойынша Ақжар аудандық бөлімі Акжол Кайроллаевич Ахметов  (8715 46)2-21-11 Ақжар ауданы, Талшик ауылы, Победа көшесі, 67  Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
33 Халыққа қызмет көрсету бойынша Аққайың аудандық бөлімі Айбат Айдарбекович Баекин  (8715 32)2-25-86 Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Труд көшесі, 11  Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
34 Халыққа қызмет көрсету бойынша Есіл аудандық бөлімі Абильмажинова Нина Леонидовна (8715 43)2-20-33 Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 6 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
35 Халыққа қызмет көрсету бойынша Жамбыл аудандық бөлімі Гульнара Талгатовна Атымтаева (8715 44)2-26-16 Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Горький жолағы, 10 Г  Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
36 Халыққа қызмет көрсету бойынша Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық бөлімі Юрий Анатольевич Ляпкало  (8715 35)2-22-19 Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы, Новоишим ауылы, Ленин көшесі 7 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
37 Халыққа қызмет көрсету бойынша Қызылжар аудандық бөлімі Ернар Амангельдынович Байсеитов  (8715 38)2-17-46 Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институт көшесі, 1 В Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
38 Халыққа қызмет көрсету бойынша Мағжан Жұмабаев аудандық бөлімі Ермек Куандыкович Ильясов  (8715 31)2-14-13 Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейная көшесі, 62 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
39 Халыққа қызмет көрсету бойынша Мамлют аудандық бөлімі Жасулан Маратович Кариев  (8715 41)2-27-49 Мамлют ауданы, Мамлют қаласы. С. Муканова көшесі, 11 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
40 Халыққа қызмет көрсету бойынша Тайынша аудандық бөлімі Антон Иванович Тупицын  (8715 36)2-36-89 Тайынша ауданы, Тайынша қаласы. Қазақстан Конституциясы көшесі, 208 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
41 Халыққа қызмет көрсету бойынша Тимирязев аудандық бөлімі Тулеген Консбаевич Нурпеисов  (8715 37)2-03-03 Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы,  Валиханов көшесі, 17 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
42 Халыққа қызмет көрсету бойынша Уәлиханов аудандық бөлімі Ержан Бауржанович Абишев  (8715 42)2-28-12 Уалиханов ауданы, Кишкенеколь ауылы,
Уалиханов көшесі, 80
Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
43 Халыққа қызмет көрсету бойынша Шал ақын аудандық бөлімі Руслан Темиржанович Капаров (8715 34)2-73-90 Шал ақын ауданы,  Сергеевка қаласы, Желтоксан көшесі,31 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
44 Халыққа қызмет көрсету бойынша Мамандандырылған бөлімі Евгений Сергеевич Зубков  8 7152 50-49-09 Петропавл қаласы, Нефтепроводная көшесі, 7 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
45 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Петропавл қ. №1 бөлімі  Лаззат Айтпаевна Бубешева  8 7152 55 10 08 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
46 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Петропавл қ. №2 бөлімі  Жаслан Жанатович Садвакасов  8 7152 55 10 08 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
47 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Айыртау аудандық бөлімі  Вера Дмитриевна Микрух  8 71533 7 99 30 Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі, 5 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
48 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Ақжар аудандық бөлімі   Асель Кабдулманаповна Шарипова 8 71543 5 10 04 Акжар ауданы, Талшик ауылы, Победа көшесі 67  Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
49 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Аққайың аудандық бөлімі   Каиртай Турежанов 8 71532 7 99 46 Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Гагарина көшесі, 44 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
50 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Есіл аудандық бөлімі    Айгуль Галимжановна Булатова  8 715 43 7 99 36 Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленина көшесі, 4 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
51 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Жамбыл аудандық бөлімі   Сауле Куандыковна Сураганова  8 71544 7 99 38 Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Дарменов көшесі, 12 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
52 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық бөлімі   Самал Куанышевна Бигалиева  8 71535 7 99 84 Г.Мусрепов атындағы ауданы, Новоишим ауылы, Школьная көшесі, 16 Б Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
53 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Қызылжар аудандық бөлімі   Саят Шушубаевич Сагитов  8 71538 2 17 56 Қызылжар ауданы, Бескөль ауылы,    Институтская көшесі, 1 В Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
54 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Мағжан Жұмабаев аудандық бөлімі  Сара Нургазыевна Искакова  8 71531 7 99 34 М.Жумабаев ауданы,  Булаев қаласы,  Алтынсарин көшесі,14 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
55 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Мамлют аудандық бөлімі Асма Тургуновна Байтусова  8 71541 7 99 42 Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Ленина көшесі, 68 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
56 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Тайынша аудандық бөлімі Айгуль Балахановна Ханзадина 8 71536 7 99 48 Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Нұр-Сұлтан көшесі, 166 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
57 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Тимирязев аудандық  бөлімі Сулу Нуржановна Шанайбаева 8 71537 7 99 80 Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Валиханов көшесі, 4 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
58 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Уалиханов аудандық бөлімі  Айгуль Зарлыковна Сердалина 8 71542 7 99 80 Уалиханов ауданы, Кишкенеколь ауылы, Гагарин көшесі,108
Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
59 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Шал акына  аудандық бөлімі Досан Шияпович Садыков 8 71534 7 99 44 район Шал акына, Сергеевка қаласы, Аютас жолағы,13 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
60 Тіркеу және жер кадастры бойынша Петропавл қалалық бөлімі Яна Юрьевна Пилипушко 8 7152 33 69 99 Петропавл қаласы, Конституция көшесі, 72 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
61 Тіркеу және жер кадастры бойынша Айыртау аудандық бөлімі Батыржан Арапович Арапов 8 71533 2 23 68 Айыртау ауданы, Саумалколь ауылы,          Валиханов көшесі, 32 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
62 Тіркеу және жер кадастры бойынша Акжар аудандық бөлімі  Галия Муратовна Нурпиисова 8 71546 2 14 20 Акжар ауданы, Талшик ауылы, Победа  көшесі, 67  Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
63 Тіркеу және жер кадастры бойынша Аққайың аудандық  бөлімі Василий Владимирович Шатило 8 71532 2 15 45 Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Труд көшесі, 11 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
64 Тіркеу және жер кадастры бойынша Есіл аудандық бөлімі   Айгул Оразайкызы Казман 8 71543 2 14 18 Есіл ауданы, Явленка ауылы, Комаров көшесі, 82-1, 2 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
65 Тіркеу және жер кадастры бойынша Жамбыл аудандық бөлімі Ирина Феликсовна Мамович 8 71544  2 15 66 Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Интернационал көшесі, 50-1, 2 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
66 Тіркеу және жер кадастры бойынша Ғ. Мүсірепов атындағы аудандық бөлімі Нурлан  Агбаевич Алпысбаев 8 71535 2 12 77 Ғ.Мүсірепов атындағы ауданы, Новоишим ауылы, Ленина көшесі,5 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
67 Тіркеу және жер кадастры бойынша Қызылжар аудандық  бөлімі Данияр Кабиденович Бекенов 8 71538 2 15 26 Кызылжар ауданы, Бекөл ауылы, Ульянова көшесі,10-2 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
68 Тіркеу және жер кадастры бойынша Мағжан Жұмабаев аудандық бөлімі   Аксана Александровна Демочкина 8 71531 2 01 02 М.Жумабаев ауданы, Булаев қаласы,  Юбилейная көшесі, 39 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
69  Тіркеу және жер кадастры бойынша Мамлют аудандық бөлім  Болат Аманжолович Алпысов 8 71541 2 11 92 Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы,    З.Космодемьянская көшесі, 12 г. Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
70 Тіркеу және жер кадастры бойынша Тайынша аудандық бөлімі  Наталья Гымсековна Есмуканова 8 71536 2 17 64 Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Советская көшесі, 113 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
71 Тіркеу және жер кадастры бойынша Тимирязев аудандық бөлімі  Жамбул  Жабаевич Нурмолдин 8 71537 2 18 52 Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы,  Валиханов көшесі, 4 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
72 Тіркеу және жер кадастры бойынша Уәлиханов аудандық  бөлімі Диана Радионовна Флейшгауэр 8 1542 2 11 93 Уалиханов ауданы, Кишкенеколь ауылы, Валиханов көшесі, 85
Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
73 Тіркеу және жер кадастры бойынша Шал ақын аудандық бөлімі Армиза Досымбаевна Космагамбетова 8 71534 2 07 29 Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 26/1 Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
Тізіміне оралу