1414

Бірыңғай байланыс орталығы
(Қоңырау шалу тегін)

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиал

филиал/бөлім Басшының Т.А.Ә. бөлімнің байланыс телефондары бөлімнің орналасқар орны филиалдың/бөлімнің жұмыс уақыты

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиал (8 7152)

1 Директор Еркин Кызырулы Жумабай 33 84 49 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
2 Директордың орынбасары Серик Абаевич Бейсенов 33 12 57 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі,157 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
3 Директордың орынбасары Марат Саянович Касенов 33 07 30 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
4 Директордың орынбасары Жамуков Арман Еншибаевич 55 10 00 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
5 Директордың орынбасары Джанибек Бекович Камбаров 37 47 57 Петропавл қаласы, Кошукова көшесі, 10 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
6 Директордың орынбасары Кенжекей Кабдоллаевна Сулейменова 33 84 49 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
7 Бас бухгалтер Нурахметова Майра Куанышпаевна 8 7252 33 21 12 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
8 Кадр жұмысы басқармасы Нугуманова Алма Абуовна 33-34-39 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
9 Құжаттамалық қамтамасыз ету және талдау басқармасы (Кеңсе) Искакова Айгуль Муратбековна 33-84-49 sko_kensenao@gov4c.kz Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
10 Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы Сафронова Светлана Александровна 33-52-71 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
11 Әкімшілік - шаруашылық қызмет басқармасы Қайрош Арслан Нұржанұлы 33-25-27 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
12 Мемлекеттік сатып алу басқармасы Аскеров Айбек Адылбекович 33-25-27 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
13 HR және СМЖ дамыту басқармасы Юрьева Ольга Борисовна 55-10-21 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі,157 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
14 Бухгалтерлік және салықтық есеп басқармасы Бейсембаева Алмагуль Сурагановна 33-06-24 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
15 Экономикалық жоспарлау басқармасы Ажгалиева Зауреш Менжановна 50-16-12 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
16 Ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы м.а. Константин Вячеславович Аверин 55-10-52 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі,157 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
17 Мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасын бақылау басқармасы Нуркеева Рстэ Тюлюбаевна 33-14-65 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі,157 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
18 Фронт-офистерді үйлестіру басқармасы Каиржанов Асет Баймуханович 33-80-67 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі,157 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
19 Коммерциялық сервис басқармасы Касымова Сауле Нурлановна 36-60-26 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі,157 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
20 Жер кадастры басқармасы Дятлова Елена Викторовна 50-22-14 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
21 Жерді іздестіру, мониторингілеу және зертханалық зерттеу басқармасы Носова Марина Федоровна 50-22-17 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
22 Ақпараттық жүйелерді сүймелдеуді жүргізу басқармасы Мальцев Павел Александрович 33-84-49 Петропавл қаласы, Интернационал көшесі, 70 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
23 Жылжымалы мүлік кепілін тіркеу басқармасы Гайдарова Наталья Леонидовна 33-53-02 Петропавл қаласы, Кошукова көшесі, 10 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
24 Тіркеу басқармасы Закенова Лаура Кумарбековна 33-29-83 Петропавл қаласы, Кошукова көшесі, 10 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
25 Мұрағат және деректерді жүйелеу басқармасы Малиновский Владимир Викторович 33-29-83 Петропавл қаласы, Кошукова көшесі, 10 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
26 Істердің электрондық макеттерін бақылау мен заңды және жеке тұлғалармен жұмыс басқармасы Тасмаганбетов Жаслан Амантаевич 55-10-00 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
27 Әлеуметтік төлемдерді мониторингілеу басқармасы Аубакиров Ербол Тасбулатович 55-10-00 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
28 Әлеуметтік төлемдерді есепке алу басқармасы Кадырова Гульшагида Габитовна 55-10-03 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
29 Халыққа қызмет көрсету бойынша Петропавл қ. №1 бөлімі Марал Бекайдаровна Даирова 8 7152 33-95-19 8 7152 33-88-81 Петропавл қаласы, Ауэзов көшесі,157 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
30 Халыққа қызмет көрсету бойынша Петропавл қ. №2 бөлімі Виталий Валерьевич Кирющенко 8 7152 33-02-29 Петропавл қаласы, Конституция көшесі, 72 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
31 Халыққа қызмет көрсету бойынша Петропавл қ. №3 бөлімі Асхат Канатович Сагиев 8 7152 55-10-06 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
32 Халыққа қызмет көрсету бойынша Айыртау аудандық бөлімі Кайрат Кобеевич Мукажанов (8715 33)2-25-42 Айыртау ауданы, Саумалколь ауылы, Д.Сыздыкова көшесі , 4 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
33 Халыққа қызмет көрсету бойынша Ақжар аудандық бөлімі Акжол Кайроллаевич Ахметов (8715 46)2-21-11 Ақжар ауданы, Талшик ауылы, Победа көшесі, 67 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
34 Халыққа қызмет көрсету бойынша Аққайың аудандық бөлімі Айбат Айдарбекович Баекин (8715 32)2-25-86 Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Труд көшесі, 11 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
35 Халыққа қызмет көрсету бойынша Есіл аудандық бөлімі Абильмажинова Нина Леонидовна (8715 43)2-20-33 Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 6 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
36 Халыққа қызмет көрсету бойынша Жамбыл аудандық бөлімі Ернар Амангельдынович Байсеитов (8715 44)2-26-16 Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Горький жолағы, 10 Г Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
37 Халыққа қызмет көрсету бойынша Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық бөлімі Юрий Анатольевич Ляпкало (8715 35)2-22-19 Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы, Новоишим ауылы, Ленин көшесі 7 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
38 Халыққа қызмет көрсету бойынша Қызылжар аудандық бөлімі Талғат Қайырбекұлы Мұрат (8715 38)2-17-46 Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институт көшесі, 1 В Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
39 Халыққа қызмет көрсету бойынша Мағжан Жұмабаев аудандық бөлімі Ермек Куандыкович Ильясов (8715 31)2-14-13 Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейная көшесі ,62 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
40 Халыққа қызмет көрсету бойынша Мамлют аудандық бөлімі Жасулан Маратович Кариев (8715 41)2-27-49 Мамлют ауданы, Мамлют қаласы. С. Муканова көшесі , 11 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
41 Халыққа қызмет көрсету бойынша Тайынша аудандық бөлімі Антон Иванович Тупицын (8715 36)2-36-89 Тайынша ауданы, Тайынша қаласы. Қазақстан Конституциясы көшесі, 208 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
42 Халыққа қызмет көрсету бойынша Тимирязев аудандық бөлімі Тулеген Консбаевич Нурпеисов (8715 37)2-03-03 Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Валиханов көшесі , 17 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
43 Халыққа қызмет көрсету бойынша Уәлиханов аудандық бөлімі Ержан Бауржанович Абишев (8715 42)2-28-12 Уалиханов ауданы, Кишкенеколь ауылы,
Уалиханов көшесі, 80
Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
44 Халыққа қызмет көрсету бойынша Шал ақын аудандық бөлімі Руслан Темиржанович Капаров (8715 34)2-73-90 Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Желтоксан көшесі ,31 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
45 Халыққа қызмет көрсету бойынша Мамандандырылған бөлімі Евгений Сергеевич Зубков 8 7152 50-49-09 Петропавл қаласы, Нефтепроводная көшесі , 7 Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
46 Халыққа қызмет көрсету бойынша Көші-қон бөлімі Нурлан Серкелбаевич Акпаев 8 7152 34 00 45 Петропавл қаласы, Ж.Жабаев көшесі , 71А Дүйсенбі – сенбі сағат 09:00- ден 20:00-ге дейін, түскі үзіліссіз
47 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Петропавл қ. №1 бөлімі Лаззат Айтпаевна Бубешева 8 7152 55 10 08 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
48 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Петропавл қ. №2 бөлімі Жаслан Жанатович Садвакасов 8 7152 55 10 08 Петропавл қаласы, Советская көшесі, 34 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
49 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Айыртау аудандық бөлімі Вера Дмитриевна Микрух 8 71533 7 99 30 Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі ,5 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
50 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Ақжар аудандық бөлімі Асель Кабдулманаповна Шарипова 8 71543 5 10 04 Акжар ауданы, Талшик ауылы, Победа көшесі 67 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
51 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Аққайың аудандық бөлімі Каиртай Турежанов 8 71532 7 99 46 Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Гагарина көшесі,44 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
52 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Есіл аудандық бөлімі Айгуль Галимжановна Булатова 8 715 43 7 99 36 Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленина көшесі, 4 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
53 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Жамбыл аудандық бөлімі Сауле Куандыковна Сураганова 8 71544 7 99 38 Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Дарменов көшесі, 12 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
54 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық бөлімі Самал Куанышевна Бигалиева 8 71535 7 99 84 Г.Мусрепов атындағы ауданы, Новоишим ауылы, Школьная көшесі, 16 Б Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
55 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Қызылжар аудандық бөлімі Саят Шушубаевич Сагитов 8 71538 2 17 56 Қызылжар ауданы, Бескөль ауылы, Институтская көшесі, 1 В Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
56 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Мағжан Жұмабаев аудандық бөлімі Сара Нургазыевна Искакова 8 71531 7 99 34 М.Жумабаев ауданы, Булаев қаласы, Алтынсарин көшесі,14 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
57 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Мамлют аудандық бөлімі Асма Тургуновна Байтусова 8 71541 7 99 42 Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Ленина көшесі,68 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
58 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Тайынша аудандық бөлімі Самат Серикович Жемпеисов 8 71536 7 99 48 Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Нұр-Сұлтан көшесі, 166 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
59 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Тимирязев аудандық бөлімі Сулу Нуржановна Шанайбаева 8 71537 7 99 80 Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Валиханов көшесі, 4 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
60 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Уалиханов аудандық бөлімі Айгуль Зарлыковна Сердалина 8 71542 7 99 80 Уалиханов ауданы, Кишкенеколь ауылы,
Гагарин көшесі,108
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
61 Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Шал акына аудандық бөлімі Досан Шияпович Садыков 8 71534 7 99 44 район Шал акына, Сергеевка қаласы, Аютас жолағы,13 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
62 Тіркеу және жер кадастры бойынша Петропавл қалалық бөлімі Яна Юрьевна Пилипушко 8 7152 33 69 99 Петропавл қаласы, Конституция көшесі, 72 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
63 Тіркеу және жер кадастры бойынша Айыртау аудандық бөлімі Батыржан Арапович Арапов 8 71533 2 23 68 Айыртау ауданы, Саумалколь ауылы, Валиханов көшесі, 32 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
64 Тіркеу және жер кадастры бойынша Акжар аудандық бөлімі Галия Муратовна Нурпиисова 8 71546 2 14 20 Акжар ауданы, Талшик ауылы,, Победа көшесі, 67 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
65 Тіркеу және жер кадастры бойынша Аққайың аудандық бөлімі Василий Владимирович Шатило 8 71532 2 15 45 Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Труд көшесі,11 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
66 Тіркеу және жер кадастры бойынша Есіл аудандық бөлімі Айгул Оразайкызы Казман 8 71543 2 14 18 Есіл ауданы, Явленка ауылы,Комаров көшесі, 82-1, 2 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
67 Тіркеу және жер кадастры бойынша Жамбыл аудандық бөлімі Ирина Феликсовна Мамович 8 71544 2 15 66 Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Интернационал көшесі, 50-1, 2 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
68 Тіркеу және жер кадастры бойынша Ғ. Мүсірепов атындағы аудандық бөлімі Нурлан Агбаевич Алпысбаев 8 71535 2 12 77 Ғ.Мүсірепов атындағы ауданы, Новоишим ауылы,Ленина көшесі,5 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
69 Тіркеу және жер кадастры бойынша Қызылжар аудандық бөлімі Данияр Кабиденович Бекенов 8 71538 2 15 26 Кызылжар ауданы, Бекөл ауылы, Ульянова көшесі ,10-2 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
70 Тіркеу және жер кадастры бойынша Мағжан Жұмабаев аудандық бөлімі Аксана Александровна Демочкина 8 71531 2 01 02 М.Жумабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейная көшесі, 39 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
71 Тіркеу және жер кадастры бойынша Мамлют аудандық бөлім Болат Аманжолович Алпысов 8 71541 2 11 92 Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, З.Космодемьянская көшесі,12 г. Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
72 Тіркеу және жер кадастры бойынша Тайынша аудандық бөлімі Наталья Гымсековна Есмуканова 8 71536 2 17 64 Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Советская көшесі, 113 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
73 Тіркеу және жер кадастры бойынша Тимирязев аудандық бөлімі Жамбул Жабаевич Нурмолдин 8 71537 2 18 52 Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Валиханов көшесі, 4 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
74 Тіркеу және жер кадастры бойынша Уәлиханов аудандық бөлімі Диана Радионовна Флейшгауэр 8 1542 2 11 93 Уалиханов ауданы, Кишкенеколь ауылы,
Валиханов көшесі, 85
Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
75 Тіркеу және жер кадастры бойынша Шал ақын аудандық бөлімі Армиза Досымбаевна Космагамбетова 8 71534 2 07 29 Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 26/1 Дүйсенбі – жұма сағат 09:00-ден 18:30-ға дейін, түскі үзіліс 13:00 - 14:30
Тізіміне оралу