Атауы (Департамент, бөлім, аудандық бөлімше) Басшының

аты-жөні

Қала телефондары Мекен-жайы жұмыс кестесі
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ Астана қаласы бойынша  филиалы  – Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаменті Ташпенбетов Ержан Амирбекович Қабылдау бөлімі 8(7172)                               32-43-70 010000, Астана қ., Желтоксан көш. 25 ғим. Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
2. Алматы ауданы бойынша бөлім Пшимбаева Аршенгуль Кабдулпаттаховна Қабылдау бөлімі 8(7172)                               32-43-70 010000, Астана қ., Желтоксан көш. 25 ғим. Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
3. Есіл ауданы бойынша бөлім Тойшибекова Нагима Садуакасовна  8(7172) 32-14-16 010000, Астана қ., Желтоксан көш. 25 ғим. Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
4. Сарыарқа ауданы бойынша бөлім Шарипбеков Арман Балтаевич  8(7172) 32-26-41 010000, Астана қ., Желтоксан көш. 25 ғим. Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
Атауы (Департамент, бөлім, аудандық бөлімше) Басшының

аты-жөні

Қала телефондары Мекен-жайы жұмыс кестесі
1. «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ Алматы қаласы бойынша  филиалы  – Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаменті Джантелиев Дастан Темиралиевич 375-57-07 050008,  Алматы қ,  Ауэзова көш , 107 Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
2. Алатау ауданы бойынша бөлім Омаров Абзал Сапаргалиевич 269-91-13 050008,  Алматы қ,  Ауэзова көш , 107 Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
3. Алмалы ауданы бойынша бөлім Нурканов Алтай Нурканович 269-91-16 050008,  Алматы қ,  Ауэзова көш , 107 Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
4. Ауэзов ауданы бойынша бөлім Ещанов Берік Жомартұлы 269-42-87 050008,  Алматы қ,  Ауэзова көш , 107 Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
5. Бостандық ауданы бойынша бөлім Бектенов Каржас Абаевич 269-42-26 050008,  Алматы қ,  Ауэзова көш , 107 Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
6. Жетісу  ауданы бойынша бөлім Садвакасов Женис Мергенович 375-49-61 050008,  Алматы қ,  Ауэзова көш , 107 Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
7. Медеу  ауданы бойынша бөлім Бектұрсынов Талғат Бектұрсынұлы 269-90-52 050008,  Алматы қ,  Ауэзова көш , 107 Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
8. Наурызбай  ауданы бойынша бөлім Жапабаев Сакен Болатбаевич 269-41-69 050008,  Алматы қ,  Ауэзова көш , 107 Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
9. Турксіб  ауданы бойынша бөлім Утеев Ерлан Толгатович 375-61-64 050008,  Алматы қ,  Ауэзова көш , 107 Дүйсенбі-жума              9.00-18.30                                                 13.00-14.30 үзіліс
1. «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамының Ақмола облысы бойынша филиалы – Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаменті Калыбеков Медеу Оракбаевич 8 7162  25-15-05 020000, Кокшетау қ., 9.00-18.30
қабылдау бөлмесі Сәтпаев к-сі, 79 13.00-14.30 түскі үзіліс
2. Ақкөл аудандық бөлімшесі Басшының м.а. Бейсенова Несип Кенесовна 8 716 38  2-05-72 020100, Ақкөл қ., Нұрмағамбетов к-сі, 92 Дүйсенбі – жұма
Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
3. Астрахан аудандық бөлімшесі Жумабаев Канат Романович 8 716 41  2-26-08 020300, Астрахан ауылы, Дүйсенбі – жұма
Әл-Фараби к-сі, 49 Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
4. Бұланды аудандық бөлімшесі Асқаров Еркебулан Нұрланұлы 8716 46  2-18-08 020500, Макинск қ., Сейфуллин к-сі, 18Б Дүйсенбі – жұма
Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
5. Есіл  аудандық бөлімшесі Буркутбаева Аимгуль Аманбаевна 8716 47  2-02-40 020900, Есіл қ., Мырзашев к-сі, 58,  2 пәтер Дүйсенбі – жұма
Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
6. Егіндікөл  аудандық бөлімшесі Басшының м.а. 8716 42  2-20-13 020700, Егіндікөл ауылы, Дүйсенбі – жұма
Фомин Геннадий Владимирович Победа к-сі, 7 Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
7. Еңбекшілдер аудандық бөлімшесі Балташева Анара Алибековна 8716 39  2-20-34 020700, Степняк қ., Біржан-сал к-сі, 27 Дүйсенбі – жұма
Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
8. Жақсы  аудандық бөлімшесі Кузенов Бактияр Нариманович 8716 35  2-17-73 021000, Жақсы ауылы, Дружба к-сі, 14 Дүйсенбі – жұма
Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
9. Жарқайың  аудандық бөлімшесі Аубакиров Мадияр Нурсултанович 8716 48  9-27-53 021100, Державинск қ., Дүйсенбі – жұма
Габдуллин к-сі, 104 Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
10. Зеренді  аудандық бөлімшесі Ахметов Кайрат Кабиденович 8716 32  22-1-57 021200, Зеренді ауылы, Ильясов к-сі, 40, 3 пәтер Дүйсенбі – жұма
Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
11. Степногорск қалалық бөлімшесі Кулгазинов Берик Тургамбаевич 8716 45  3-19-00 021500, Степногорск қ., 7 ш/а, 7Д ғимараты Дүйсенбі – жұма
Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
12. Шортанды аудандық бөлімшесі Байсеркеев Ермек Жаксылыкович 8716 31  2-19-88 021600, Шортанды кенті, Лермонтов к-сі, 13 Дүйсенбі – жұма
Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
13. Сандықтау аудандық бөлімшесі Егоров Владимир Михайлович 8716 40  9-22-55 021400, Балкашино ауылы, Дүйсенбі – жұма
Абылай-хан к-сі,  113 Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
14. Атбасар аудандық бөлімшесі Боранбаев Толентай Рахимжанович 871643  5-31-81 020400, Атбасар қ., Ағыбай-батыр к-сі, 53, 3 пәтер Дүйсенбі – жұма
Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
15. Бурабай аудандық бөлімшесі Оразалин Жанарбек Мырзабекович 8716 36  2-33-05 021700, Щучье қ., Парковая к-сі, 8 Дүйсенбі – жұма
Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
16. Кокшетау қалалық бөлімшесі Кантарбаев Талгат Дуйсенбаевич 87162  25-44-75 020000, Көкшетау қ.,  Абай к-сі, 89 Дүйсенбі – жұма
Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
17. Целиноград  аудандық бөлімшесі Ахметұлы Ануар 8716 51  3-00-69 021800, Ақмол ауылы, Гагарин к-сі, 2/1 Дүйсенбі – жұма
Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
18. Аршалы аудандық бөлімшесі Кайдаров Асет 8716 44  2-29-61 020200, Аршалы кенті, Ташенов к-сі, 56/1 Дүйсенбі – жұма
Сайлаубаевич Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
19. Ерейментау аудандық бөлімшесі Ищенко Ольга 8716 33  2-11-61 020800, Ерейментау қ., Дүйсенбі – жұма
Петровна А.Кұнанбаев к-сі, 136 Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
20. Қорғалжын аудандық бөлімшесі Досмаганбетова Гульсум Сагимбаевна 8716 37  2-18-78 020000, Корғалжын ауылы, Дүйсенбі – жұма
Хайретдин  Болганбаев к-сі, 17 Сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін
13.00-14.30 түскі үзіліс
1. «Азаматтарға арналған үкімет «Мемлекеттік корпорациясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамының Ақтөбе облысы бойынша  филиалы –  Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру Департаменті Төлепұлы Қанат 8-7132-55-73-07, 030012, Ақтөбе қ., 09.00-18.30
8-7132-54-95-10 қабылдау бөлмесі Ә.Молдағұлова д-лы,46 13.00-14.30 түскі үзіліс
8-7132-55-73-13 факс
2. Мәртөк аудандық бөлімшесі Стрюкова Лариса Алексеевна 8-71331-21-6-87 030600, Мәртөк ауылы, 09.00-18.30
Абай к-сі,88 13.00-14.30 түскі үзіліс
3. Мұғалжар аудандық бөлімшесі, Қандыағаш қ. Меийрман Самат Куандыкович 8-71333-3-69-99 030700, Қандыағаш қ, 09.00-18.30
Ю.Гагарин к-сі, 2В,1 жай 13.00-14.30 түскі үзіліс
4. Мұғалжар аудандық бөлімшесі, Ембі қ. Джанзаков Бекен Сарсембиевич 8-71334-22-4-51 031300, Ембі қ., 09.00-18.30
Әміров к-сі, 10 13.00-14.30 түскі үзіліс
5. Темір аудандық бөлімшесі Кудайбергенов Руслан Ергалиевич 8-71346-22-5-59 030800, Шұбарқұдық ауылы, 09.00-18.30
Асау барақ к-сі, 26 13.00-14.30 түскі үзіліс
1 “Азаматтарға арналған үкімет” мемлекеттік корпорациясы” коммерциялық емес акционерлік қоғамының Алматы облысы бойынша филиалы-Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаменті Жылкыбеков Булат Тлешевич 8 7282     24-62-03 қабылдау бөлімі 040000,                                  Талдықорған қ., Қабанбай батыр к-сі, 76 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
2 Алакөл аудандық бөлімшесі Валиев Марат Ришатович 8 7283     2-20-28 040401,                   Ушарал қ., Д.А. Кунаева к-сі, 74 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
3 Сарқан аудандық бөлімшесі Имангалиев Улан Елубаевич 8 72839     2-10-05 041500,                            Сарқан қ.,  Тәуелсіздік к-сі., 115 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
4 Ақсу аудандық бөлімшесі Желеубаева Рауса Сабыржановна 8 72832     2-23-14 040100,                               Жансугуров ауылы, Желтоқсан к-сі., 5 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
5 Ескелді аудандық бөлімшесі Байболатов Самат Бидахметович 8 72836     3-20-15 041006,                                Қарабұлақ ауылы,  К.И Сатпаев к-сі., 65/67 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
6 Кербұлақ аудандық бөлімшесі Сакимбеков Ержан Абдыбакиевич 8 72840     3-28-48 041100,                        Сарыөзек ауылы.,  Б. Момышұлы к-сі 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
7 Қаратал аудандық бөлімшесі Алимбекова Айгул Кабдолдаевна 8 72834   2-22-86 041001,                         Үштөбе қ., Кусмолданова к-сі 21 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
8 Көксу аудандық бөлімшесі Курмангалиева Лаззат Танжариковна 8 72838     4-20-75 041200,                           Балпық би ауылы., Қабанбай батыр к-сі 10 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
9 Талдықорған қалалық бөлімшесі Ерменов Руслан Толегенович 8 7282        41-20-63 040000, Талдықорған қ., Қабанбай батыр к-сі, 76 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
10 Текелі қалалық бөлімшесі Дворникова Лариса Алексеевна 8 72835      4-26-19 041700,                         Текелі қ., Тауелсіздік к-сі 10 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
11 Панфилов аудандық бөлімшесі Аубакиров Куат Аскерович 8 72831      5-39-41 041300,                        Жаркент қ., Головацкогок-сі, 131 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
12 Қарасай аудандық бөлімшесі Сапарбеков Руслан Алтынбекович 8 72771      2-23-89 040900,                     Қаскелен қ., Жангозина к-сі, 26/1 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
13 Еңбекшіқазақ аудандық бөлімшесі Турманбетов Нургали Косаналиевич  87277      54-16-06 040400,                                 Есік аллея Алтын Адам қ. 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
14 Жамбыл аудандық бөлімшесі Туменов Данияр Абдыгулович 8727-70     2-32-64 040600,                            Ұзынағаш ауылы., Караша батыр к-сі, 117 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
15 Капшағай қалалық бөлімшесі Алиаскаров Ержан Ерболович 8727-772   4-46-31 040800,                              Капшағай қ., Койшиманова к-сі 4 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
16 Талғар аудандық бөлімшесі Исаев Кайсар Канатович 87272       95-67-57 041600,                           Талгар қ., Амангельды к-сі, 110 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
17 Іле аудандық бөлімшесі Абдрасулов Болатбек Доктырбаевич 87272   51-79-36 040700,                            Өтеген Батыр ауылы, Титова к-сі 98 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
18 Райымбек аудандық бөлімшесі Тилепбергенов Кайрат Аскарович 872777   2-18-88 041400                        Кеген ауылы, Бидайбекұлы к-сі, 60 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
19 Балқаш аудандық бөлімшесі Кожабеков Болат Саутханович 872773   9-16-47 040300,                           Бақанас ауылы., Бижанова к-сі., 21/1 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
20 Ұйғыр аудандық бөлімшесі Османов Омаржан Хамзахунович 872778   2-28-08 041800,                             Чунджа ауылы., Касымбекова к-сі 35 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
21 Алматы бөлімшесі Ченкебаев Серик Жамалбаевич 87272    69-99-15 050008,                             Алматы қ., Алмалы а-ны, Ауэзова к-сі, 107 9.00-18.30                                           13.00-14.30 түскі үзіліс
Атауы (Департамент, бөлім, аудандық бөлімше) Басшының

аты-жөні

Қала телефондары Мекен-жайы жұмыс кестесі
1. «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ Атырау облысы бойынша филиалы – Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаменті Қаржауов Мұра Қаржауұлы    8 7122 45-15-16 060005                                     Азаттық даңғылы 96 б 9.00 – 18.30                                           13.00 – 14.30 түскі үзіліс
2. Жылыой аудандық бөлімшесі Жумагалиев Айбек Тлекович 8 71 237 5-08-19 060100
Жылыой ауданы,                Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы 45.
9.00 – 18.30                                           13.00 – 14.30 түскі үзіліс
3. Махамбет аудандық бөлімшесі Жолгутов Нурбол Елемесович 8 71 236  2-17-32 8 71 23) 2-10-05 060700                             Махамбет ауданы, Абай көшесі 13. 9.00 – 18.30                                           13.00 – 14.30 түскі үзіліс
4. Исатай аудандық бөлімшесі Амиров Арслан Кибатоллаевич 8 71 231 2-13-89   871 231  2-00-42 060300
Исатай ауданы, Аққыстау селосы, Егемен Казакстан 7а көшесі.
9.00 – 18.30                                           13.00 – 14.30 түскі үзіліс
5. Құрманғазы аудандық бөлімшесі Акбанов Асет Зинетуллаевич 8 71 233 2-01-52            8 71 233 2-10-11 060400                              Құрманғазы ауданы,                       Х. Испулаев 61 көшесі. 9.00 – 18.30                                           13.00 – 14.30 түскі үзіліс
6. Қызылқоға аудандық бөлімшесі Жолдасова Анар Азаматовна 8 71 238 2-13-81 060500                              Қызылқоға ауданы, Миялы селосы,  Абай Кұнанбаев 34 б көшесі. 9.00 – 18.30                                           13.00 – 14.30 түскі үзіліс
7. Индер аудандық бөлімшесі Айтимов Самат Базаргалиевич 8 71 234 2-05-53  8 71 234   2-22-46 060200
Индер ауданы, Мендыгалиев 30 көшесі.
9.00 – 18.30                                           13.00 – 14.30 түскі үзіліс
8. Мақат аудандық бөлімшесі Ищанова Жаныл Тажкуловна 8 71 239 3-11-07   8 71 239 3-00-68 060600                                  Макат ауданы,                             С. Мукашева 36 көшесі. 9.00 – 18.30                                           13.00 – 14.30 түскі үзіліс
Атауы (Департамент, бөлім, аудандық бөлімше) Басшының

аты-жөні

Қала телефондары Мекен-жайы жұмыс кестесі
1

 

«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КеАҚ қоғамының Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалы – Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаменті Саданов Мади Амангельдиевич 8 (7232) 22-28-668 (7232) 22-48-10 қабылдау бөлмесі 70002 Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы,                 Ворошилов к-сі, 152 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

2 Семей қалалық бөлімшесі Назарбеков Ершат 8(7222)30-72-35 қабылдау бөлмесі 71400 Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы, Байтұрсынов к-сі, 6 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

3 Өскемен қалалық бөлімшесі Болжиров Мухтархан Узакович 8(7232) 22-26-02 8(7232) 61-75-12 70002 Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы,                 Ворошилов к-сі, 152  9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

4 Аягөз аудандық бөлімшесі Курмангалиев Бауржан Оралбекович басшының м.а. 8(72237) 3-00-32 70200 Шығыс Қазақстан облысы Аягөз қаласы Дүйсенов к-сі,100 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

5 Глубокое аудандық бөлімшесі Любенко Евгений Михайлович 8(72331) 2-37-62    8(72331) 2-29-26 70500 Шығыс Қазақстан облысы Глубокое кенті, Попович к-сі, 20-46 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

6 Зайсан аудандық бөлімшесі Бикирова Гулнар Ануарбековна  8(72340) 2-18-30 70700 Шығыс Қазақстан облысы Зайсан қ., Манапов к-сі, 23а 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

7 Зырян аудандық бөлімшесі Смирнова Людмила Александровна басшының м.а. 8(72335)6-37-43 70800 Шығыс Қазақстан облысы г. Зыряновск, ул. Стахановская 39  9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

8 Катонқарағай аудандық бөлімшесі Тузикова Светлана Николаевна 8(72341) 2-19-03 70908 Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан к-сі, 92 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

9 Көкпекті аудандық бөлімшесі Сенгербаев Оралкан Сайлауович 8(72348) 2-12-24 71000 Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауылы, Шерияздан к-сі, 38 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

10 Күршім аудандық бөлімшесі Сахариева Бактикамал Солтангазиновна басшының м.а. 8(72339) 2-22-09 71200 Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауылы Б.Момышұлы к-сі, 77, 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

11 Риддер қалалық бөлімшесі Рамазанов Асулан Мырзабекович 8(72336) 4-42-20  8(72336) 4-28-15

8(72336) 4-53-14

71300 Шығыс Қазақстан облысы Риддер қ., Тоқтаров к-сі, 6  9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

12 Тарбағатай аудандық бөлімшесі Мусин Ермек Женисович 8(72346) 2-23-64 70209 Шығыс Қазақстан облысы Ақсуат ауылы, Қабеков к-сі, 19 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

13 Ұлан аудандық бөлімшесі Боранбаев Айдар Каиргазинович басшының м.а. 8(72338) 2-76-03 71600 Шығыс Қазақстан облысы Қасым Қайсенов кенті, Абай даңғ., 5 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

14 Үржар аудандық бөлімшесі Айтказинов Марат Даулетказинович  8(72230) 3-30-84 71700 Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауылы, Жамбыл к-сі, 26/6 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

15 Шемонаиха аудандық бөлімшесі Хамзина Жадыра Советбековна 8(72332) 3-17-86  8(72332) 3-19-68 71800 Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха к-ті, Астафьев к-сі, 39  9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

16 Абай аудандық бөлімшесі Макажанов Болат Турсынгазинович 8(72252) 9-15-95 70100 Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбай к-сі,12 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

17 Бесқарағай аудандық бөлімшесі Журавлев Алексей Николаевич басшының м.а. 8(72236) 9-06-61 70300 Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауылы, Сейфуллин к-сі, 146 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

18 Бородулиха аудандық бөлімшесі Давыдович Олег Олегович 8(72351) 2-11-59 70400 Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауылы Молодежная к-сі, 25 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

19 Жарма аудандық бөлімшесі Крыкбаев Бауыржан Бахытович басшының м.а. 8(72347) 6-55-16 70600 Шығыс Қазақстан облысы Қалбатау ауылы Достық к-сі, 98  9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

20 Курчатов қалалық бөлімшесі Кайдаров Аслан 8(72251) 3-32-83 71100 Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қ., Абай к-сі,12 9.00-18.30

13.00-14.30 түскі үзіліс

1. «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы” коммерциялық емес акционерлік  қоғамының  Жамбыл облысы бойынша  филиалы – Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру  департаменті Сагинтаев Кыстаубай Абдирович қабылдау бөлімі          8(7262)43-44-57;                  8(7262)45-35-75 080000,  Тараз қ, 2 бұр. Қазыбек би, 26,                    080000, г. Тараз, пр. Төле би, 96 9.00-18.30                           13.00-14.30 түскі үзіліс
2. Тараз қалалық бөлімшесі Мылтықбай Мәлік Қорғанбекұлы 8(7262)43-25-31 080000, г. Тараз, пр. Төле би, 96 9.00-18.30                           13.00-14.30 түскі үзіліс
3. Байзақ аудандық бөлімшесі Орынкулов Галымжан Кенесханович 8(7262)872637-22484 080100, Байзақ ауданы, а.Сарыкемер, Байзак батыр көш. №101 9.00-18.30                           13.00-14.30 түскі үзіліс
4. Жамбыл аудандық бөлімшесі Бейсенбеков Гани Зульфухарович 872633-22136 080200, Жамбылский район, с.Аса ул.Абая 54 9.00-18.30                           13.00-14.30 түскі үзіліс
5. Жуалы аудандық  бөлімшесі Егеубаев Абдулла Даирабаевич 872635-20130 080300, Жуалы ауданы,  Б.Момышұлы ауылы,  Жамбыл көш №18/1 9.00-18.30                           13.00-14.30 түскі үзіліс
6. Қордай аудандық бөлімшесі Джумабаев Доктурбек Киргизбаевич 872636-21015 080400, Қордай ауданы,  Қордай а., Жеңістің 40 жыл к, 147 а 9.00-18.30                           13.00-14.30 түскі үзіліс
7. Меркі аудандық бөлімшесі Дабылтаев Серик Есбергенович 872632-22269 080500, Мерке ауданы, Мерке ауылы, Исмаилов көш, 207 9.00-18.30                           13.00-14.30 түскі үзіліс
8. Мойынқұм аудандық бөлімшесі Балгынбаев Саламат Сагындыкович 872642-21480 080600, Мойынқұм ауданы, Мойынкум ауылы, Амангельды көш,  187/1 9.00-18.30                           13.00-14.30 түскі үзіліс
9. Сарысу  аудандық бөлімшесі Мусаев Даниарбек Килишбаевич 872634-62636 080700, Сарысу ауданы, Жанатас қ,1 м/а, 23ү, 76 п 9.00-18.30                           13.00-14.30 түскі үзіліс
10. Т.Рысқұлов аудандық бөлімшесі Айдарбекова Кулжан Дауталиевна 872631-22461  080900, Т.Рысқұлов ауданы, Құлан а, Жібек жолы к, №106 9.00-18.30                           13.00-14.30 түскі үзіліс
11. Талас аудандық бөлімшесі Шымырбайулы Аскар 872644-60983 080800, Талас ауданы, Қаратау қ,  Желтоксан көшесі, 28. 9.00-18.30                           13.00-14.30 түскі үзіліс
12. Шу аудандық бөлімшесі Досумбаев Нурболат Абджапарович 872643-21738 081000, Шу ауданы,  Шу қ.,  Красноармейская көш. 25/5 9.00-18.30                           13.00-14.30 түскі үзіліс
Атауы (Департамент, бөлім, аудандық бөлімше) Басшының

аты-жөні

Қала телефондары Мекен-жайы жұмыс кестесі
1 «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы  – Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаменті Канаев Нурбек Калмаханбетович 8 (7112) 54-69-11 090000, Орал қ., Ә.Молдағұлова к-сі, 22 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
2 Орал қалалық бөлімшесі Сисалиев Жаслан Галимжанович 8 (7112) 54-69-11 090000, Орал қ., Ә.Молдағұлова к-сі, 22 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
3 Ақжайық аудандық бөлімшесі Ергалиев Айдос Каиржанович 8 (711 36) 92-4-62 091101, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Қонаев к-сі, 71-1 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
4 Бөкей ордасы аудандық бөлімшесі Иманжанов Сырым Саясатович 8 (711 40) 21-8-36 090200, Бөкей ордасы ауданы, Сайхын ауылы, Т. Жаркова к-сі, 27 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
5 Бөрлі аудандық бөлімшесі Карабаев Сагын Баймурзиевич 8 (711 33) 41-2-50 090300, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Советская к-сі, 27 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
6 Жаңақала аудандық бөлімшесі Здиханов Нургали Изгалиевич 8 (711 41) 22-4-02 090400, Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, Халықтар Достыгы к-сі, 57 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
7 Жәнібек аудандық бөлімшесі Халелова Айслу Муратовна 8 (711 35) 22-0-35 099500, Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Ғ. Қараш к-сі, 61 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
8 Зеленов аудандық бөлімшесі Альжанов Махамбет Муратович 8 (711 30) 23-4-46 090600, Зеленов ауданы, Переметное ауылы, Абылайхана к-сі, 52 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
9 Казталов аудандық бөлімшесі Газизжанов Роман Досбулатович 8 (711 44) 31-1-28 090700, Казталов ауданы, Казталов ауылы,  Ж. Жабаев к-сі, 4 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
10 Қаратөбе аудандық бөлімшесі Семенов Айдарбек  Мендикулович 8 (711 45) 31-1-22 090800, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев к-сі, 20 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
11 Сырым аудандық бөлімшесі Иманкулов Батыргали Рамазанович 8 (711 34) 31-2-98 0909009, Сырым ауданы, Жымпиты ауылы,  Ж. Досмухамедов к-сі, 15-7 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
12 Тасқала аудандық бөлімшесі Каймашев Турарбек Есимбекович 8 (711 39) 22-5-09 91000, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай к-сі, 32-2 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
13 Теректі аудандық бөлімшесі Хамзина Гульмира Габдулловна 8 (711 32) 23-3-05 091100, Теректі ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная к-сі, 17-1 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
14 Шыңғырлау аудандық бөлімшесі Мамотенко Тамара Григорьевна 8 (711 37) 34-2-58 091200, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Тайманова к-сі, 93а 09:00-18:30 13:00-14:30 түскі үзіліс
Атауы (Департамент, бөлім, аудандық бөлімше) Басшының

аты-жөні

Қала телефондары Мекен-жайы жұмыс кестесі
1 «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ Қарағанды облысы бойынша филиалы – Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаменті Атамкулов Киенхан Базарханович 8 7212 47-86-67 қабылдау бөлмесі 100009, Қарағанды қ., Пассажирская  к-сі, 15 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
2 Абай аудандық бөлімшесі Тәжібаева Айгул Мүсілімқызы 8 72131 4-66-67 100101, Абай қ.,                         Ауезова к-сі, 19 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
3 Ағадыр аудандық бөлімшесі Сулейменова Тенлек 8 71033 2-72-29 101712, Шет ауданы,  Ағадыр кенті,                 Абая  даң. 28 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
4 Ақтоғай аудандық бөлімшесі Ашкеев Кайырболат Толеукадырулы 8 710 37 2-15-38 100200, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай селосы, Бөкейхан к-сі 10 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
5 Бұқар жырау аудандық бөлімшесі Абильмажинов Махамбет Сагатбекулы 8 72154 2-20-94 100400, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Қазыбекби к-сі 47 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
6 Жаңаарқа аудандық бөлімшесі Курмашев Айдын Кайруллаевич 8 71030 2-82-50 100500, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, Жолкендуйсенова ор. 3/2 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
7 Қарқаралы аудандық бөлімшесі Оспанов Азамат Султанович 8 72146 3-20-06 100800, Қарқаралы қ.  Бокейханова к-сі 20, т.қ.10 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
8 Қаражал қалалық бөлімшесі Жакупов Кайрат Хабдулхашимович 8 71032 2-66-92 100700, Қаражал қ., Ленина к-сі 18 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
9 Нұра аудандық бөлімшесі Тусупбеков Даулет Аманжолвич 8 72144 2-23-31 100900, Нұра ауданы, Киевка кенті, Суйлеменовых к-сі 2/2 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
10 Осакаров аудандық бөлімшесі Кокумбаев Арслан Ныгметович 8 72149 4-15-74 101000,  Осакаров кенті, Пристанционная к-сі 12 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
11 Приозерск қалалық бөлімшесі Ауесбаева Сымбат Сериковна 8 71039 5-39-87 101100, Приозерск қ., Балхашская к-сі 5 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
12 Саран қалалық бөлімшесі Кейкин Абикен Амангельдиевич 8 72137 7-39-46 101200, Саран қ., Жамбыла к-сі 65 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
13 Сатпаев қалалық бөлімшесі Жолдасбекова Гулбану Бодыковна 8 71063 7-39-88 101301, Сатпаев к.,  Наурыз к-сі 148/1 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
14 Шахтинск қалалық бөлімшесі Мақшай Бағдагүл Жайсанқызы 8 72156 5-39-80 101800, Шахтинск қ., Карла Маркса к-сі 56а Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
15 Шет аудандық бөлімшесі Кейкин Азамат Бакытбекович 8 71031 2-23-57 101700, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы селосы, Шортанбай жырау к-сі 28/2 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
16 Қарағанды қалалық бөлімшесі Байтохин Талгат Нургазыевич 8 7212 56-51-34 қабылдау бөлмесі 100012, Қарағанды қ., Ленина к-сі 72/2 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
17 Жезқазған қалалық бөлімшесі Тлеубаев Наурыз Баизович 8 7102 72-04-08 қабылдау бөлмесі 100600, Жезқазған қ., Холмецкого к-сі 80а Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
18 Теміртау қалалық бөлімшесі Шахарбаев Нурлан Толеутаевич 8 7213 92-12-90 қабылдау бөлмесі 101404, Теміртау қ., Металлургов к-сі 22/3 Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
19 Балқаш қалалық бөлімшесі Тусупбеков Данияр Даулетович 8 71036 4-27-60 100300, Балқаш қ,  Ленина к-сі 37а Дүйсенбі-Жұма                             9.00-18.30                          13.00-14.30 түскі үзіліс
1. “Азаматтарға арналған үкімет” мемлекеттік корпорациясы” КЕАҚ Қостанай облысы бойынша филиалы – Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаменті Абдыхалыков Темирбек Абдибекович 8 (7142) 54-08-01          қабылдау бөлмесі 110000, Қостанай қ., Амангелді к-сі, 93 “А” 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
2. Арқалық қалалық бөлімшесі Муканов Сабитбек 8 (714-30) 7-05-83 110300, Арқалық қ., Шақшақ Жәнібек к-сі, 72 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
3. Алтынсарин ауданыдқ бөлімшесі Касеинов Асет Абаевич 8 (714-45) 3-41-72 110101, Алтынсарин ауданы, Обаған а. , Ленин к-сі, 4 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
4. Амангелді аудандық бөлімшесі Шамалов Нурлан Тынынбаевич 8 (714-40) 2-19-73 110200, Амангелді ауданы, Амангелді а., Байқадамов к-сі, 22 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
5. Әулиекөл аудандық бөлімшесі Кункель Андрей Иванович 8 (714-53) 2-11-86 110400, Әуликөл ауданы, Әуликөл а., Целинный к-сі, 7 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
6. Денисов аудандық бөлімшесі Скрыпникова Светлана Станиславовна 8 (714-34) 2-12-61 110500, Денисов ауданы , Денисов а., Калинин к-сі, 4 а үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
7. Жангелді аудандық бөлімшесі Есмуратов Жаркын Куанышбаевич 8 (714-39) 2-16-32 110600, Жангелді ауданы, Торғай а., Алтынсарин к-сі, 8 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
8. Жітіқара ауданыдқ бөлімшесі Нагашбаева Светлана Скаковна 8 (714-35) 2-48-10 110600, Жітікара қ. , 6 ш/а, 55 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
9. Қамысты аудандық бөлімшесі Шафиков Фидан Марсович 8 (714-37) 21-4-60 110800, Қамысты ауданы, Қамысты а., Ленин к-сі, 18 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
10. Қарабалық аудандық бөлімшесі Линникова Ирина Михайловна 8 (714-41) 3-33-65 110900, Қарабалық ауданы, Ленин к-сі, 16 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
11. Қарасу аудандық бөлімшесі Жумуров Ерлан Жумагалиевич 8 (714-52) 2-13-94 111000, Қарасу ауданы, Қарасу а. Комсомол к-сі, 24 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
12. Қостанай аудандық бөлімшесі Сафина Индира Ергалиевна 8 (714-55) 2-15-40 111100, Қостанай ауданы, Затобол а., Тәуелсіздік к-сі, 53 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
13. Лисаков қалалық бөлімшесі Седых Анна Антольевна 8 (714-33) 3-19-26 111200, Лисаков қ. , 5 ш/а, 1 үй, н.п. 65 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
14. Меңдіқара ауданыдқ бөлімшесі Мальцева Татьяна Михайловна 8 (714-43) 2-41-58 111300, Меңдіқара ауданы, Боровской а., Королев к-сі, 6 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
15. Науырзым аудандық бөлімшесі Каргулов Еркебулан Казгельдинович 8 (714-54) 21-4-53 111400, Науырзым ауданы, Қарамеңді а., Қ. Батыр к-сі, 10 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
16. Рудный қалалық бөлімшесі Сундетбаев Маулен Муратбекович 8 (714-31) 4-30-87 111500, Рудный қ., Ленин к-сі, 135 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
17. Сарыкөл аудандық бөлімшесі Баймаканов Мурат Бекетаевич 8 (714-51) 22-7-06 111600, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл а., Тәуелсіздік к-сі, 67 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
18. Таран аудандық бөлімшесі Лутченко Валентин Алексеевич 8 (714-36) 3-66-80 111700, Таран ауданы, Таран а., Калинин к-сі, 87 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
19. Ұзынкөл аудандық бөлімшесі Горячкина Людмила Петровна 8 (714-44) 2-15-44 111800, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл а., Абылайхан к-сі, 53 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
20. Федоров аудандық бөлімшесі Укасов Орал Сагнаевич 8 (714-42) 2-22-34 111900, Федоров ауданы, Федоров а., Красноармейский к-сі, 56 үй 9:00-18:30                       13:00-14:30 түскі ас
Атауы (Департамент, бөлім, аудандық бөлімше) Басшының

аты-жөні

Қала телефондары Мекен-жайы жұмыс кестесі
1

 

«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы – Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру  департаменті Еркін Дәуренұлы 8 7242  23-44-35 кабылдау 120008, Қызылорда қаласы,                          Абай Құнанбаев даңғылы, 48 9.00-18.30                               13.00-14.30 түскі үзіліс
2 Қызылорда қалалық бөлімшесі Жәрімбетов Талғат Ергешбайұлы 8  7242  23-10-72 120008, Қызылорда қаласы,                          Абай Құнанбаев даңғылы, 52 9.00-18.30                               13.00-14.30 түскі үзіліс
3 Байқоңыр қалалық бөлімшесі Культешов Кодар Ашимович 8  33622 4-15-84 468320, Қызылорда облысы,     Байқоңыр қаласы,  Носов көшесі, 5 9.00-18.30                               13.00-14.30 түскі үзіліс
4 Арал аудандық бөлімшесі Тынымбаев Жаңабай Қуандықұлы 8 72433 2-41-50 120100, Қызылорда облысы,     Арал ауданы, Арал қаласы, Қарасакал Ерімбет көшесі, 27 9.00-18.30                               13.00-14.30 түскі үзіліс
5 Қазалы аудандық бөлімшесі Әбибулла Закрадин Ібайділлаұлы 8  72438  2-38-21 120400, Қызылорда облысы,     Қазалы ауданы, кент. Әйтеке би, Жанқожа батыр көшесі, 11 9.00-18.30                               13.00-14.30 түскі үзіліс
6 Қармақшы  аудандық бөлімшесі Бодыбаев Оңалбай Абытұлы 8  72437  2-13-43 120500, Қызылорда облысы,     Қармақшы ауданы, кент. Жосалы, Амангелді көшесі, 42б 9.00-18.30                               13.00-14.30 түскі үзіліс
7 Жалағаш  аудандық бөлімшесі Акишев Еркин Умиргалиевич 8–72431  7-91-65 120200, Қызылорда облысы,     Жалағаш ауданы, кент. Жалағаш, Уркінбев көшесі, 28/3 9.00-18.30                               13.00-14.30 түскі үзіліс
8 Сырдария  аудандық бөлімшесі Асылбеков Берік Асылбекұлы 8  72436  2-15-94 120600, Қызылорда облысы,     Сырдария ауданы, кент  Теренөзек, Қонаев көшесі,9б 9.00-18.30                               13.00-14.30 түскі үзіліс
9 Шиелі  аудандық бөлімшесі Токтыбаева Гульжан Дуйсеновна 8  72432  4-27-86 120700, Қызылорда облысы,     Шиелі ауданы, кент Шиелі, Абай көшесі, 4 9.00-18.30                               13.00-14.30 түскі үзіліс
10 Жаңақорған  аудандық бөлімшесі Артыков Туребай Кугембаевич 8  72435  2-20-95 120300, Қызылорда облысы,     Жаңақорған ауданы,кент Жаңақорған, Рыскулов көшесі,8 9.00-18.30                               13.00-14.30 түскі үзіліс
1 Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы»  коммерциялық  емес акционерлік қоғамының Маңғыстау облысы бойынша филиалы –  жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаменті Хайруллиев Мұса Қарашаұлы 8 7292 33-90-78/101 130000, Ақтау қ.
4 ш/а, 59 ғимарат
9.00-18.30
13.00-14.30 түскі ас
2 Түпқараған  аудандық бөлімшесі Тазабай Туркменбаевич Отаркосов 8-729-38- 22-3-99 130500  Тупкараганский район, Маяулы 3/2 9.00-18.30
13.00-14.30 түскі ас
3 Қарақия аудандық бөлімшесі Махмуд Танныбергенович Укибаев 8 -729-37- 2-20-92 130300 Қарақия ауданы,Құрық селосы,  Досан батыр көшесі  4 ғимарат 9.00-18.30
13.00-14.30 түскі ас
4 Бейнеу  аудандық бөлімшесі Суйеубергенов  Рашид Тауанович 8-729-32-215-02 130100, Бейнеу ауданы,  Бейнеу селосы, Тажибайулы 8 Б 9.00-18.30
13.00-14.30 түскі ас
5 Маңғыстау аудандық  бөлімшесі Ермұрат Ержігітұлы Әділбаев 8-729-31-509-31 130400, Мангистау ауданы, Шетпе ауданы, Центральная көшесі 1 ғимарат 46 9.00-18.30
13.00-14.30 түскі ас
6 Мұнайлы  аудандық бөлімшесі Манарбек Мугаевич Сейлов 8 7292 46-26-79 130006, Мунайлы ауданы,  Мангистау селосы, пз 2, ғимарат 16/4 9.00-18.30
13.00-14.30түскі ас
7 Жаңаөзен  қалалық бөлімшесі  Ахат Байдуллаевич Қыдырхан 8-729-34-41-7-61 130200, Жанаозен қ,  Шугыла ш/а, ғимарат 29 А 9.00-18.30
13.00-14.30 түскі ас
1 «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ Павлодар облысы бойынша филиалы – жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру Департаменті Шуленбаев Ислям Мукарамович 8 7182 32-32-94 қабылдау бөлмесі                8 7182 32-06-56 факс 140000, Павлодар қ., Жеңіс алаңы,17 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
2 Павлодар қалалық бөлімшесі Нурахметов Шоман Сагидоллаевич 8 7182 32-22-91 140000, Павлодар қ., Жеңіс алаңы,17 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
3 Ақсу қалалық бөлімшесі Ержанов Мурат Ермекович 8 71837 6-07-29 140100, Ақсу қ., Ленин к-сі, 10 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
4 Екібастұз қалалық бөлімшесі Шакенов Кайрат Еркинович 8 7187 77-16-80 141200, Екібастұз қ. Машхүр Жүсіп к-сі, 98 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
5 Ертіс аудандық бөлімшесі Кайдаров Алтай Кадылбекович 8 71832 2-13-71 140500, Ертіс а., Бөгембай батыр к-сі, 93 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
6 Қашыр аудандық бөлімшесі Рахимжанов Суюндик Жантаевич 8 71833 2-26-01 140600, Тереңкөл а., Елгин к-сі, 128 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
7 Железин аудандық бөлімшесі Уалиева Айгуль Таировна 8 71831 2-16-96 140400, Железин а., Әуезов к-сі, 56 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
8 Успен аудандық бөлімшесі Штапер Владимир Викторович 8 71834 9-14-17 141000, Успен а., Терешкова к-сі, 3, п.1 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
9 Лебяжі аудандық бөлімшесі Жунусова Асель Берекеевна 8 71839 2-16-96 140700, Аққу а., Амангелді к-сі, 84а 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
10 Шарбақты аудандық бөлімшесі 8 71836 2-10-00 141100, Шарбақты а., Совет к-сі, 53/1 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
11 Май аудандық бөлімшесі Максут Асемгуль Абубакировна 8 71838 9-11-50 140800, Көктөбе а., Абылайхан к-сі, 36 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
12 Ақтоғай аудандық бөлімшесі Оспанов Тимергалы Имбергенович 8 71841 2-21-12 140200, Ақтоғай а., Абай к-сі, 77 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
13 Баянауыл аудандық бөлімшесі Сембек Арман Имангалиевич 8 71840 9-23-39 140300, Баянауыл а., Жарылғапберді к-сі, 12 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
14 Павлодар аудандық бөлімшесі Камарова Арай Уахитовна 8 7182 32-11-73 140000, Павлодар қ.,    М. Исиналиев к-сі, 24 9.00-18.30    13.00-14.30 түскі үзіліс
Атауы (Департамент, бөлім, аудандық бөлімше) Басшының

аты-жөні

Қала телефондары Мекен-жайы жұмыс кестесі
1. «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы – «Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру» департаменті Директор 8-7152-33-87-48 150010 СҚО, Петропавл қ., 9.00-18.30,
Таймасов Асылан Исагалиевич тікелей Интернационал к., 70 түскі ас уақыты 13.00-14-30
8-7152-33-84-49
(қабылдау бөлмесі)
2. Петропавл қалалық бөлімшесі Жакеев Айдархан Сайранович 8-7152-33-85-99 150010 СҚО, Петропавл қ., 9.00-18.30,
Интернационал к., 70 түскі ас уақыты 13.00-14-30
3. Айыртау аудандық бөлімшесі Арапов Батыржан Арапович 8-715-33-2-23-68, 150100 СҚО Айыртау ауданы 9.00-18.30,
Саумалкөл а., Уәлиханов к.,32 түскі ас уақыты 13.00-14-30
4. Ақжар аудандық бөлімшесі Нурпиисова Галия Муратовна 8-715-46-21-4-20 150200 СҚО Ақжар ауданы, 9.00-18.30,
Талшық а., Победа к., 67 түскі ас уақыты 13.00-14-30
5. Аққайың аудандық бөлімшесі Дракин Федор Федорович 8-715-32-2-15-45 150300 СҚО Аққайың ауданы 9.00-18.30,
Смирнов к.,Труд к., 11 түскі ас уақыты 13.00-14-30
6. Казман Айгул Оразайкызы 8-715-43-2-14-18 150500 СҚО Есіл ауданы 9.00-18.30,
Есіл аудандық бөлімшесі  Явленка а.,  Комаров к.,82-1,2 түскі ас уақыты 13.00-14-30
7. Мамович Ирина Феликсовна 2-715-44- 2-15-66 150600 СҚО Жамбыл ауданы 9.00-18.30,
Жамбыл аудандық бөлімшесі Пресновка а., Интернационал к.,50-1,2 түскі ас уақыты 13.00-14-30
8. Мағжан Жұмабаев аудандық бөлімшесі Демочкина Аксана Александровна 8-715-31- 2-01-02 150800 СҚО М. Жұмабаев ауданы 9.00-18.30,
Булаев қ.,  Юбилейная к.,39 түскі ас уақыты 13.00-14-30
9.    Бекенов Данияр Кабиденович 8-715-38-2-15-26, 150700 СҚО Қызылжар ауданы 9.00-18.30,
Қызылжар аудандық бөлімшесі Бескөл а,  Ульянов к.,10-2 түскі ас уақыты 13.00-14-30
10. Алпысов Болат Аманжолович 8-715-41-2-11-92, 150900 СҚО Мамлют ауданы 9.00-18.30,
Мамлют аудандық бөлімшесі Мамлютка қ., З.Космодемьянская к.,12г түскі ас уақыты 13.00-14-30
11. Ғабит Мүсірепов атындағы аудан  бөлімшесі Алпысбаев Нурлан Агбаевич 8-715-35-2-12-77 150400 СҚО 9.00-18.30,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан түскі ас уақыты 13.00-14-30
Новоишимский а., Ленин к.,5-46-47
12.  Есмуканова Наталья Гымсековна 8-715-36-2-17-64 151000 СҚО Тайынша ауданы 9.00-18.30,
Тайынша аудандық бөлімшесі Тайынша қ.,  Советская к.,113 түскі ас уақыты 13.00-14-30
13. Нурмолдин Жамбул Жабаевич 8-715-37-2-10-89 151100 СҚО Тимирязев ауданы 9.00-18.30,
Тимирязев аудандық бөлімшесі Тимирязев а., Ш. Уәлиханов к., 4 түскі ас уақыты 13.00-14-30
14. Флейшгауэр Диана Родионовна 2-715-42-2-24-52 151200 СҚО Уәлиханов ауданы 9.00-18.30,
Уәлиханов аудандық бөлімшесі Кішкенекөл к., Ш.Уәлиханов к.,85 түскі ас уақыты 13.00-14-30
15. Космагамбетова Армиза Досымбаевна 8-715-34-2-07-29 151300 СҚО Шал ақын ауданы 9.00-18.30,
Шал ақын аудандық бөлімшесі Сергеевка қ., Победа к., 26/1 түскі ас уақыты 13.00-14-30
1.        “Азаматтарға арналған үкімет” мемлекеттік корпорациясы” КеАҚ ОҚО бойынша филиалы – жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаменті  Исабеков Данабек Ержанович                              8 7252      53-05-14       қабылдау бөлмесі 160011, Шымкент қ., Дулати к-сі, 3 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
2. Арыс қалалық бөлімшесі Керимшиев Нурмахан Серикович  8 725 40  2-14-39 160101, ОҚО, Арыс қ., Әл-Фараби к-сі, 5 үй, 41 пәтер 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
3. Бәйдібек аудандық бөлімшесі Мырзакулов Бауржан Баккондиевич 8 725 48 2-22-31 160200, ОҚО, Бәйдібек ауданы, Шаян а/о, Шаян ауылы, Әуезов к-сі, 42 үй, 1 пәтер 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
4. Қазығұрт аудандық бөлімшесі Матиев Алмасбек Леонович 8 725 39  2-26-69 160300, ОҚО, Қазығұрт ауданы, Қазығұрт ауылы, Тоғаев к-сі, 2 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
5. Кентау қалалық бөлімшесі Әбдуәлиев Уалихан Борашұлы 8 725 36 3-07-86 160400, ОҚО, Кентау қ., Панфилов к-сі, 11 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
6. Мақтарал аудандық бөлімшесі Турганов Кайрат Амангельдиевич 8 725 34  6-70-02 160500, ОҚО, Мақтарал ауданы, Жетісай қ., М.Әуезов к-сі, 150 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
7. Ордабасы аудандық бөлімшесі Мауленов Даурен Берикович 8 725 30 2-22- 82 160600, ОҚО, Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Қажымұқан к-сі, 216А 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
8. Отырар аудандық бөлімшесі Сеитбеков Калмурат Сеткаримович 8 725 44  2-24 45 160700, ОҚО, Отырар ауданы, Шәуілдер а/о, Шәуілдер ауылы,  Жібек жолы даңғ., 15 үй, 13 пәтер 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
9. Сайрам аудандық бөлімшесі Оразалиев Олжас Маликович 8 725  31 2-01-77 160800, ОҚО, Сайрам ауданы, Ақсукент а/о, Ақсу ауылы, Жандарбеков к-сі, 60А 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
10. Сарыағаш аудандық бөлімшесі Дуйсенов Рысбек Асильбекович 8 725 37 2-26-00 160900, ОҚО,Сарыағаш қ., Исмаилов к-сі, 39 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
11. Созақ  аудандық бөлімшесі Кидиралиев Рахат Алгазиевич 8 725 46 4-27-54 161000, ОҚО, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Қазыбек би к-сі, 16 үй, 8 пәтер 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
12. Төлеби аудандық бөлімшесі Жумабаев Ескендер Амзебекулы 8 725 47-6-12-14 161100, ОҚО, Төлеби ауданы, Ленгер қ., Төлеби к-сі,  292 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
13. Түркістан қалалық бөлімшесі Жанабаев Нурдаулет Сәтбайұлы 8 725 33 3-32-60 161200, ОҚО, Түркістан қ., Бәйдібек батыр к-сі, 18 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
14. Түлкібас аудандық бөлімшесі Белгибаев Алихан Смандиярулы    8 725 38 5-24-32 161300, ОҚО, Түлкібас ауданы, Майлыкент а/о, Т.Рысқұлов б-ті, Жантұров к-сі, 19 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
15. Шардара аудандық бөлімшесі Сламов Жалгас Бексултанович 8 725 35 2-21-87 ОҚО, Шардара ауданы, Шардара қ., Қазыбек би к-сі, 3 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс
16. Шымкент қалалық бөлімшесі Қалмырза Бағлан  8 7252 53-91-53 160011, Шымкент қ., Дулати к-сі, 3 09.00 – 18.30 13.00 – 14.30 түскі үзіліс